• تاریخ: آگوست 10, 2020
  • شناسه خبر: 27807

شهرداری املش پیشگام در شفاف سازی عملکرد

شهردار املش با بیان اینکه عنصر جلب اعتماد عمومی یکی از نیازهای اصلی جامعه است، گفت: شهرداری املش در شفاف سازی مالی و عملکردی خود به شهروندان پیشگام است. ...

به گزارش رصدرودسر، ناصر رنجبر امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در محل شهرداری املش و با حضور اعضای شورای اسلامی برگزار شد با اشاره به ضرورت نهادینه شدن نظام شفاف سازی مالی از سوی شهرداری ها اظهار کرد: روشنگری مباحث مالی یکی از رویکردهای مدیریت شهرداری املش است.

وی شفاف سازی مالی و عملکردی از شهرداری را از مطالبات به حق شهروندان خواند و افزود: رعایت قوانین و مقرارت مالی با ایجاد شفاف سازی مالی یک اطمینان خاطر میان شهروندان و مجموعه شهرداری ایجاد می کند.

شهردار املش با بیان اینکه عنصر جلب اعتماد عمومی یکی از نیازهای اصلی جامعه است، تصریح کرد: شهردار املش برای اطلاع رسانی شفاف و گزارش عملکرد ماهانه مدیریتی خود در طول ۳۳ ماه گذشته از همکاری رسانه ها و خبرنگاران در راستای پاسخگویی به سوالات مردم و جلب اعتماد عمومی و احترام به حقوق شهروندی استفاده کرده است.

وی با اشاره به انتقاد برخی رسانه ها و فضاهای مجازی نسبت به برخی از مشکلات شهر املش گفت: چقدر خوب می شد قبل از اینکه کاستی ها و ضعف های شهرداری عنوان شود مردم را هم در نظر داشته باشید و با بررسی و گرفتن نظر مردم در خصوص خدمات رسانی شهرداری اخبار را منعکس کنید.

رنجبر ارتقای خدمات رسانی به شهروندان را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: پاسخگویی به مطالبات مردم و ارائه خدمات بیشتر به شهروندان در راستای ایجاد رفاه اجتماعی از اولویت های مدیریت شهری املش است.

وی مدیریت پسماند را بزرگترین معضل شهرداری املش خواند و افزود: املش با جمعیتی حدود ۵۰ هزار نفر در پهنه بندی بین رودسر و لنگرود قرار دارد و سیاست مدیریت پسماند استان بر این بود که هر سه شهرستان از کارخانه کمپوست رودسر و محل دفع زباله آلمان لنگه سهم داشته باشند اما پس از گذشت ۳۳ ماه از مدت مدیریتی من در این شهرداری هنوز برای حل مشکلات حوزه مدیریت پسماند در این قالب هیچ اتفاق خوبی نیفتاده است.

شهردار املش با اشاره به پیگیری های مکرر این شهرداری در خصوص رفع مشکلات پسماند گفت: به رغم همه تلاش های صورت گرفته در خصوص مدیریت پسماند شهر املش متاسفانه مورد کم لطفی قرار گرفته و با تشکیل پرونده های قضایی رو به رو بوده است.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست