• تاریخ: آگوست 10, 2020
  • شناسه خبر: 27800

تعامل پلیس و رسانه ها می تواند احساس امنیت را به جامعه تزریق کند

فرمانده نیروی انتظامی املش با تاکید بر ضرورت بهره گیری بهتر از قدرت رسانه در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی مردم برای برقراری نظم عمومی و امنیت جامعه افزود: رسانه ها می توانند با انتشار اخبار و فعالیت های پلیس احساس امنیت را ب ...

به گزارش رصدرودسر، باقر رجبی ویسرودی امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان املش که در دفتر فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی و روز خبرنگار اظهار کرد: شهیدان عرصه خبر در راستای ارتقای سطح آگاهی جامعه و اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی از جان خود گذشتند تا رسالت خبرنگاری را ایفا کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران رسالت سنگینی در جامعه برعهده دارند، افزود: خبرنگاران برای آموزش همگانی ، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی نقش بزرگی ایفا می کنند.

فرمانده نیروی  انتظامی املش با اشاره به قدرت رسانه و اثرگذاری آن در جامعه تصریح کرد: خبرنگاران حرفه ای و مسئوولیت پذیر می توانند با انعکاس شفاف اخبار تلاش های دشمنان را در جنگ نرم رسانه ای برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی خنثی کنند.

وی با تاکید بر ضرورت بهره گیری بهتر از قدرت رسانه در حوزه اطلاع رسانی و آگاهی مردم برای برقراری نظم عمومی و امنیت جامعه افزود: رسانه ها می توانند با انتشار اخبار و فعالیت های پلیس احساس امنیت را به جامعه تزریق کنند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست