• تاریخ: آگوست 7, 2020
  • شناسه خبر: 27796

مهار گرانی ها عزم جدی تر مسئوولان را می طلبد

امام جمعه املش با اشاره به گرانی های افسار گسیخته قیمت اجناس در بازار بیان کرد: دولت برای حل مشکلات گرانی وعده ندهد عمل کند انتظار می رود که مجلس یازدهم نسبت به مهار گرانی ها کاری کند وحل مشکلات گرانی نیازمند عزم جدی تر ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه امروز شهرستان املش که در مصلای این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت عید غدیر خم ، اظهار کرد: یکی از آداب و اعمال غدیر اطعام به نیازمندان است.

وی با اشاره به اغاز طرح احسان و مودت به مناسبت غدیر، ماه محرم و صفر افزود: فردا به مناسبت روز غدیر بیش از یک هزار و ۳۰۰ وعده غذای گرم در بین نیازمندان شهرستان املش توزیع خواهد شد.

امام جمعه املش با اشاره به انفجار در بندر بیروت تصریح کرد:در آینده نزدیک معلوم خواهد شد که چه دست های پشت پرده ای در این اتفاق بوده اما به نظر می رسد که نقشه اسرائیل، آمریکا و عربستان دیده شود.

وی با اشاره به بازدید رئیس جمهور فرانسه از اتفاق بیروت گفت:مکرون بیش از آن که به دنبال همدردی با مردم لبنان باشد در پی مقاصد سیاسی بوده و در صحبت های خود گفته که حکومت لبنان باید تغییر پیدا کند و این یعنی دخالت در امور لبنان.

رنجبر با اشاره به عملیات موفقیت آمیز وزارت اطلاعات در دستگیری سرکرده گروه تروریستی تندر افزود: این اقدام شجاعانه نیروهای امنیتی قابل ستودن است و یقیناً همه کسانی که در جمهوری اسلامی مرتکب فساد و اختلاس شده اند یکی یکی به مجازات خود خواهند رسید.

وی با اشاره به گرانی های افسار گسیخته قیمت اجناس در بازار بیان کرد: دولت برای حل مشکلات گرانی وعده ندهد عمل کند انتظار می رود که مجلس یازدهم نسبت به مهار گرانی ها کاری کند وحل مشکلات گرانی نیازمند عزم جدی تر مسئوولان است.

خطیب جمعه املش با گرامیداشت روز خبرنگار و اینکه خبرنگاران به عنوان زبان گویای مردم باید با نقد منصفانه نسبت به مطالبات آنان مطالبه گری داشته باشند، گفت:آزادی قلم،ثبات شغلی وحل مشکلات بیمه ای را از دغدغه های خبرنگاران است که انتظار می رود تا مسئوولین نسبت به حل آن اقدام جدی تری داشته باشند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست