• تاریخ: آگوست 7, 2020
  • شناسه خبر: 27791

امام جمعه رحیم آباد از نحوه اطلاع رسانی رسانه های تاثیرگذار دربخش ها انتقاد کرد

امام جمعه رحیم آباد با بیان اینکه خبرنگاران مدافع حقوق مردم هستند، گفت:متاسفانه در بخش رحیم آباد همانند بسیاری از بخش ها از حضور رسانه های تاثیرگذار برای حل مشکلات مردم محروم هستیم و سیاست رسانه های تاثیرگذار بیشتر انعکا ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین هادی حبیبی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بخش رحیم آباد که در مسجد جامع رحیم آباد برگزار شد با گرامیداشت عید بزرگ غدیر اظهار کرد: اطعام کردن به نیازمندان و ایجاد الفت نمودن در بین برادران دینی یکی از اعمال عید غدیر است.

وی با بیان اینکه مردم در واقعه غدیر با علی (ع) به عنوان جانشین پیامبر(ص) بیعت کردند، افزود: در جامعه امروز همه وظیفه داریم با ولی فقیه زمان خود بیعت کنیم و این بیعت توسط اقشار مختلف جامعه با ولایت متفاوت است.

امام جمعه رحیم آباد با بیان اینکه مسئوولین برای بیعت با ولایت باید در خصوص تاکیدات رهبری پاسخگو باشند، تصریح کرد: یکی از چیزهایی که رهبر معظم بارها تاکید داشتند بحث  اقتصاد مقاومتی و حل مشکلات معیشتی مردم بوده مسئوولین باید پاسخ دهند که چه اقداماتی در این زمینه داشته اند.

وی حضور مردم در مناسبت های مختلف انقلاب را بیعت با ولایت دانست و افزود: مردم انقلابی و مومن ایران اسلامی  با بصیرت و آگاهی در همه صحنه ها حضوری پرشور و گسترده داشته اند و از این طریق توانسته اند که توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان را نقشه برآب کنند.

حبیبی با اشاره به آغاز مرحله دوم کمک های مومنانه به آسیب دیدگان از ویروس کرونا گفت: گروه های جهادی ، هیئت های مذهبی، بسیجیان،خیرین و مردم نیکوکار رحیم آباد در طرح رزمایش همدلی و مواسات خوب درخشیدند و توانستند کمک های خوبی به آسیب دیدگان کرونا و نیازمندان انجام دهند امیدواریم که این کمک ها در بیعت با ولایت استمرار داشته باشد.

وی با گرامیداشت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار بیان کرد: خبرنگاری از مشاغل خاص و سخت بوه که همواره در معرض انواع مخاطرات است.

خطیب جمعه رحیم آباد خبرنگاران را مدافع حقوق مردم خواند و افزود: متاسفانه در بخش رحیم آباد همانند بسیاری از بخش ها از حضور رسانه های تاثیرگذار برای حل مشکلات مردم محروم هستیم و سیاست رسانه های تاثیرگذار بیشتر انعکاس خبرها به صورت شهرستانی است.

وی جنگ رسانه ای را از مشکلات امروز انقلاب و نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: تحریف ها به شدت خطرناک تر از تحریم ها هستند و امروز دشمن به دنبال بمباران دروغ، شبهه افکنی و ابتذال در جامعه بوده تا از این طریق به اقتصاد کشور و نظام جمهوری اسلامی ضربه وارد کند و در این راستا نقش خبرنگاران برای اطلاع رسانی درست و هدایت گری جامعه بسیار مهم و ارزشمند است.

حبیبی با اشاره به برگزاری مراسمات محرم با رعایت پروتکل های بهداشتی افزود: امسال به دلیل ویروس کرونا عزاداری ها نسبت به سال های گذشته متفاوت است و همه به تاسی از تاکیدات رهبری باید دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه متاسفانه در اجتماعاتی مانند بازار ماسک زدن رعایت نمی شود، گفت: اگر بازاریان معتقدند که به دلیل مسایل اقتصادی باید بازار باز بماند استمرار این امر نیازمند رعایت جدی نکات بهداشتی در بازار است.

امام جمعه رحیم آباد با گلایه مندی از اداره آب و فاضلاب در خصوص حل نکردن مشکل فشار آب شهروندان رحیم آبادی افزود:یکی از خواسته های مردم اشکورات از مسئوولین تامین گاز مایع در آن منطقه است.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست