• تاریخ: ژوئن 20, 2020
  • شناسه خبر: 27739

مدیریت در زمان کمبودها هنر است

فرماندار لنگرود نیز با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال نیازمند مدیریت یکپارچه و واحد همراه با آرامش هستیم ،گفت: هنر مدیر، مدیریت در زمان کمبودها و مشکلات برای خدمت است. ...

به گزارش رصدرودسر،سیروس شفقی امروز در جلسه شورای اداری در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود با اشاره به بحران در کرونا در جامعه و اینکه رفع محدودیت‌ها به معنی اینکه باید بیشتر از گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم، اظهار کرد: شرایط  کشور هنوز عادی نشده و توصیه های بهداشتی باید همچنان رعایت شود.

وی با بیان اینکه کرونا همه شرایط اقتصادی ،اجتماعی و اداری را تحت تاثیر قرار داد، افزود: هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی از کسب و کارهای آسیب دیده در زمان کرونا برای استان در نظر گرفته شده که بیشتر در حوزه خدمات است و استفاده از این اعتبارات به عهده مدیران شهرستانی است.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه برای ایجاد اشتغال نیازمند مدیریت یکپارچه و واحد همراه با آرامش هستیم و هنر مدیر، مدیریت در زمان کمبودها و مشکلات برای خدمت است،تصریح کرد:صنعت، گردشگری و کشاورزی سه محور توسعه لنگرود است باید تلاش کنیم تا با برنامه‌ریزی درست برای پیشبرد کارها و هم‌افزایی جهت ایجاد رونق تولید استفاده کنیم.

وی با اشاره به مشکل  آب شرب لنگرود و قدیمی و فرسوده بودن شبکه لوله ها افزود: امیدواریم با افزوده شدن آب تصفیه‌خانه سنگر بخشی از مشکلات مردم حل شود هر چند برنامه‌ هایی برای رینگ دور شهری و اجرای شبکه گذاری از شلمان به چمخاله در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست