• تاریخ: ژوئن 20, 2020
  • شناسه خبر: 27741

تاکید امام جمعه لنگرود در امید آفرینی و گره گشایی از مشکلات مردم

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه نباید امروز هیچ فاصله ای بین مردم و مسئوولین باشد،گفت: افزایش امید در جامعه و گره گشایی از مشکلات مردم باید راهبرد اصلی مسئوولین در این شرایط سخت اقتصادی باشد. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مهدی نقوی امروز در جلسه شورای اداری در سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود با اشاره به سالروز شهادت شهید مهدی چمران اظهار کرد: عبودیت و بندگی بارزترین شاخصه شهید چمران بود از تمام لذت دنیوی می گذرد و با نقش آفرینی در دوران دفاع مقدس به شهادت می رسد.

وی با تاکید بر لزوم توجه به تربیت و تزکیه نفس برای رسیدن به قرب الهی افزود:چگونه زیستن شهدا باید الگویی قابل توجه برای همه ما باشد فراموش نکنیم مسئوولیت ها و موقعیت ها همه برای امتحان ما انسان‌ها است  تا انسانی تر عمل کرده و به همنوع خود خدمت کنیم.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه شرایط امروز کشور با گذشته بسیار متفاوت شده است، تصریح کرد: تعبیر رهبری از وضع امروز کشور این است که در وضعیتی شبیه جنگ احزاب قرار داریم برخی مومنین آن دوران خیانت کردند و به‌ صف دشمن پیوستند تمام تلاش دشمن دور کردن و ناامید کردن مردم از نظام اسلامی است در این شرایط امیدآفرینی باید راهبرد کلی مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه نباید امروز هیچ فاصله ای بین مردم و مسئوولین باشد،گفت: مردم در حال تحمل شرایط سخت اقتصادی و وضعیت بد معیشتی هستند نباید کنار این سختی ها متحمل دیگر گرفتاری‌ها شوند مسئوولین باید شبانه‌روز در کنار مردم باشند و مردم این مهم را مشاهده و حس کنند.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست