• تاریخ: ژوئن 19, 2020
  • شناسه خبر: 27733

لزوم نظارت بیشتر مسئوولان بر بازار و کنترل گرانی ها

امام جمعه املش با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر مسئوولان بر قیمت کالاها در بازار و کنترل گرانی ها گفت: گرانی و تورم افسار گسیخته قیمت کالاها در بازار زندگی مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان املش با تبریک هفته قوه قضائیه اظهار کرد: اقدامات تحولی و اصلاح گرایانه قوه قضائیه در مبارزه با فساد و تحقق عدالت اجتماعی امیدبخش است.

وی با اشاره به سالروز تاسیس تبلیغات اسلامی به دستور امام(ره) در ابتدای انقلاب افزود:به رغم همه کاستی ها و مشکلات، تلاش های صورت گرفته از سوی این سازمان برای تبیین و تبلیغ دین اسلام در جامعه اثربخش بوده و قابل ستودن است.

امام جمعه املش کمرنگ کردن  ارزش های اسلامی و دینی در خانواده ها و جامعه را از نقشه های شوم  دشمن خواند و بیان کرد:امروز دشمن برای مبارزه با نظام جمهوری اسلامی ایران از جبهه فرهنگی وارد شده و تلاش می کند تا با هجمه های فرهنگی و سست کردن اعتقادات ملت بزرگ ایران به پایه های نظام ضربه وارد کند.

وی با تاکید بر لزوم نظارت بیشتر مسئوولان بر قیمت کالاها در بازار و کنترل گرانی ها تصریح کرد: گرانی و تورم افسار گسیخته قیمت کالاها در بازار زندگی مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است مسئوولان باید بتوانند با مدیریت بازار از افزایش قیمت ها جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست