• تاریخ: می 24, 2020
  • شناسه خبر: 27667

سواحل رودسر جولانگاه یک عده هنجارشکن لامذهب نیست

امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم ساماندهی طرح سالم سازی دریا گفت:مسافرینی که بخواهند چهره شهر رودسر را ناامن و لکه دار کنند قویاً برخورد می کنیم. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی صبح امروز در خطبه های نماز با عظمت و پرشکوه عید سعید فطر که با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در مسجد امام علی (ع) رودسر برگزار شد، اظهار کرد:تلاش روزه داران و مداومت در خواندن نماز و قرآن در طی یک ماه گذشته موجب شده تا تقوا در وجودشان تقویت و جایگاه شان در نزد خداوند بالا رود.

وی حضور در نماز عید سعید فطر را یکی از دستاوردهای روزه داری خواند و افزود: این نماز عیدی خداوند به پیغمبر اکرم(ص) در عالم معراج بود و در این روز همه فرق اسلامی ماه رمضان را با اقامه نماز عید فطر بدرقه می کنند.

امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم مراقبت و مواظبت از پاکی و خلوصی که طی یک ماه بندگی و استغفار حاصل شده است ، تصریح کرد: شیطان دشمن قسم خورده انسان است و تلاش می کند تا به طرق مختلف هر آن چه طی این یک ماه بدست آمده را بگیرد بنابراین باید سعی کنیم تا با دقت و کنترل رفتارهای خود از گناه پرهیز و تعهدی که در این مدت با خدا بسته ایم پایبند بمانیم.

وی با بیان اینکه طی مدتی که همه کشور با ویروس منحوس کرونا درگیر بود این نخستین خطبه ای است که اقامه می شود، ضمن قدردانی از همه گروه های جهادی ، خیرین و اقشار مختلف مردم برای مبارزه با کرونا به کادر درمانی و بیمارستان رودسر گفت: گر چه برای حفظ سلامت جامعه نمازهای جمعه تعطیل شد اما فعالیت های دینی و فرهنگی در طول این مدت حول محور سلامت مردم صورت گرفت.

روحانی با اشاره به اجرای رزمایش مواسات به دستور مقام معظم رهبری در جهت کمک به آسیب دیدگان کرونا افزود: برای اجرای امر رهبری و کمک مومنانه ما شاهد یک فضای همدلی و همبستگی در سطح شهرستان رودسر بودیم و خیرین و مردم مسئولانه پای کار آمدند تا با عشق و محبتی که به هم نوعان خود داشتند کمک کنند.

وی با تبریک به نماینده جدید مردم رودسر در مجلس و قدردانی از زحمات نماینده سابق خطاب به نماینده جدید گفت: به درخواست های مهم مردم ولایی، انقلابی و شهید پرور شهرستان در ابعاد مختلف توجه ویژه ای داشته باشید یکی از این درخواست ها تغییرات اساسی در مدیریت کلان شهرستان است که چون مدیران لایق و با کمالی دیده نشده موجب عقب ماندگی رودسر شده است.

امام جمعه رودسر از استاندار گیلان خواست تا به نماینده جدید مردم این شهرستان کمک کند با انتخاب مدیری شایسته،شهرستان در مسیر عمران و آبادانی قرار گیرد.

سواحل رودسر جولانگاه یک عده هنجارشکن لامذهب نیست

وی با اشاره به قرار گرفتن در ایام فصل گرم سال و حضور مسافرین در شهرستان رودسر ساماندهی طرح سالم سازی دریا را ضروری خواند و افزود:از فرماندار محترم شهرستان و دیگر مسئوولین زیربط می خواهم که طرح سالم سازی دریا در تاریخ خودش اجرایی شود تا با مسافران هنجارشکن در شهرستان مواجه نشویم.

روحانی با بیان اینکه یک عده مسافرین در شب شهادت امیرالمومنین علی (ع) در ساحل رودسر زدند و رقصیدند، تصریح کرد: مسافرینی که بخواهند با هنجارشکنی چهره شهر دیندار رودسر را نا امن و لکه دار کنند بدون تعارف و قویاً برخورد خواهیم کرد و اجازه نمی دهیم که سواحل این شهرستان جولانگاه یک عده هنجارشکن و لامذهب شود.

وی از استاندار گیلان و فرماندار شهرستان رودسر خواست امکانات قانونی برای شنای مسافرین را فراهم کنند تا شاهد انجام انواع منکرات در سواحل این شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست