• تاریخ: می 7, 2020
  • شناسه خبر: 27650

۴۰هزار متر مربع از کوچه ها و خیابان های شهر رودسر مشمول آسفالت قرار می گیرد

نايب رییس شورای اسلامی شهر رودسر از اجرای طرح زیر سازی و آسفالت کوچه ها و خیابان های این شهر به متراژ ۴۰هزار متر مربع در سال جاری خبر داد و از آن به عنوان رخداد بزرگ در توسعه متوازن و همگون این شهر عنوان کرد. ...

به گزارش رصدرودسر،مهندس اسماعیل صفری ،  ارزش سرمایه‌گذاری برای انجام این پروژه ها را بیش از ۳و نیم میلیارد تومان و از محل منابع داخلی شهرداری ذکر و گفت: تلاش می کنیم این طرح ها در مدت زمان معین تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی اجرای پل در دست مطالعه و پیگیری برای احداث سر دهنه رودخانه کیارود و شیرارود، اتصال جاده ساحلی (خیابان شهدا به گسکر محله با هدف حفظ و ساماندهی سواحل،  توجه به اماکن تفریحی و پارک ها و…  را از جمله طرح های مهم شهرداری و شورا اعلام که عملیات اجرایی آن ها به زودی آغاز می شود.

نايب رییس شورای اسلامی شهر رودسر همچنین به وضعیت کارخانه بازیافت زباله این شهر اشاره و اظهار کرد: برای تجهیز،  تکمیل و ساماندهی این کارخانه با هدف دفع بهداشتی زباله امسال ۸میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته است.

مهندس صفری به اجرای طرح آرام راه میدان تا میدان (میدان شهرداری تا میدان طالقانی) و خیابان های منشعب به خیابان اصلی در قالب سنگ فرش اشاره و اضافه کرد: معتقدم هر قدر این پروژه به جلو برود مطمئنا اقبال عمومی را افزایش و نگرانی ها را کاهش خواهد داد.

به گفته وی،  ساماندهی و اصلاح هندسی میادین،  بازسازی نمای ساختمان ها و کف خیابان های اصلی و فرعی،  تقویت روشنایی و نور پردازی،  نصب و تعبیه میز و صندلی در حاشیه خیابان از اهداف طرح است.

مهندس صفری،  شادابی و نشاط اجتماعی،  جاذبه گردشگری و رونق اقتصادی و تجاری،  فعال شدن مشاغل،  مبادلات داد و ستد،  امنیت در رفت و آمد و روان بودن ترافیک از مزایای این طرح است.

نايب رییس شورای اسلامی شهر رودسر خاطر نشان کرد: طرح آرام راه میدان تا میدان پس از مطالعه و بررسی به جهت حفظ آثار و میراث تاریخی با التفات به پیشینه و قدمت مدنیت شهر رودسر با نگاه به تغییر سیما و مبلمان شهری با اعتبار ۶میلیارد تومان نقطه عطف و تحول در تاریخ رودسر ایجاد خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست