• تاریخ: می 5, 2020
  • شناسه خبر: 27647

نقش تاثیرگذار اجرای طرح آرام راه میدان تا میدان رودسر در رونق اقتصادی

شهردار رودسر با اشاره به آغاز اجرای طرح آرام راه میدان تا میدان این شهر گفت: اجرایی شدن این طرح راهبردی، مهم و ماندگار در روند توسعه اقتصادی و گردشگری رودسر نقش تاثیرگذاری دارد. ...

 به گزارش رصدرودسر،رضا زنده دل ظهر امروز در جمعی از خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اجرای طرح آرام راه میدان تا میدان اظهار کرد:این طرح که از میدان شهرداری تا میدان طالقانی اجرایی می شود می تواند به عنوان یک طرح راهبردی،  مهم و ماندگار در روند توسعه اقتصادی و گردشگری شهر رودسر تاثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه رودسر یکی از شهرهای تاریخی و گردش پذیر استان گیلان است، افزود:اجرای طرح عظیم و تحول زای میدان تا میدان می تواند متضمن تامین منافع و مصالح شهر به ویژه کسبه و شهروندان را در پی داشته باشد.

شهردار رودسر با بیان اینکه اجرای طرح آرام راه میدان تا میدان از سوی شورای اسلامی شهر و ستاد باز آفرینی شهری به تصویب رسیده است،تصریح کرد: اعتبار اجرای این طرح ۶میلیارد تومان پیش بینی شده که بخشی از این اعتبار از محل منابع داخلی شهرداری و بخش دیگر از محل منابع دولتی تامین و اختصاص یافته است.

وی طول اجرای این طرح را ۲۰هزار متر مربع و مدت زمان اجرا تا زمان تکمیل و بهره‌برداری از آن را پایان شهریور ماه سال جاری اعلام کرد و گفت: حجم انجام کار در آرام راه میدان تا میدان رودسر بسیار بالا بوده و بی تردید این طرح اثر گذاری خود را روی مغازه ها و حتی بر روی نوع کاربری مغازه ها خواهد گذاشت.

زنده دل با بیان اینکه در فرآیند اجرای طرح آرام راه رودسر فرماندار شهرستان رودسر نهایت همراهی و همکاری را با شهرداری رودسر داشته است ،افزود: تا زمانی که مردم این پروژه را از نزدیک لمس و ملاحظه نکنند نمی توان قضاوت کرد که آیا از این طرح راضی هستند یا نه،  اما مطمئن باشند تاثیر سازنده و مطلوب خواهد داشت.

وی با اشاره به ساماندهی زباله های رودسر بیان کرد:مدتی این کارخانه وضعیت نامناسبی داشت و قادر به فعالیت نبود تا بتوان زباله های شهرستان را دریافت کند.

شهردار رودسر با بیان اینکه خوشبختانه شرایط کنونی کارخانه کمپوست این شهر راضی کننده است، تصریح کرد: تمامی ریجکتی های کارخانه ساماندهی و در واقع محلی برای دفن بهداشتی زباله ایجاد کرده ایم و از این حیث نگرانی وجود ندارد.

وی از اختصاص ۸میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز کارخانه کمپوست رودسر در سال جاری خبر داد و افزود:با اختصاص این میزان اعتبار برای فعالیت مجدد و تجهیز کارخانه کمپوست تلاش می شود تا نگرانی های ایجاد شده در خصوص نابسامانی های مدیریت پسماند در شهرستان رودسر رفع شود.

زنده دل با اشاره به وضعیت امکانات بهداشتی در سواحل شهر رودسر گفت: برای رفاه خال مردم ۳۲چشمه سرویس بهداشتی با اعتبار ۵۰۰میلیون تومان ساخته شده است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست