• تاریخ: آوریل 23, 2020
  • شناسه خبر: 27643

ضرورت تامین آب ۱۱ روستای اشکورات رودسر

فرماندار رودسر با تاکید بر ضرورت تامین آب ۱۱ روستای اشکورات اظهار کرد: دشتک، زراکی، اکبرآباد، صمدآباد،تراونک از روستاهای حوزه اشکور علیا نیازمند آب مطمئن هستند. ...

به گزارش رصدرودسر،حسین اسمعیل پور امروز در مراسم معارفه سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان رودسر که ظهر امروز در فرمانداری انجام شد،اظهار کرد: حل مشکلاتی آبی شهرستان رودسر ضروری است.

وی با تاکید بر ضرورت تامین آب ۱۱ روستای اشکورات افزود: دشتک، زراکی، اکبرآباد، صمدآباد،تراونک از روستاهای حوزه اشکور علیا نیازمند آب مطمئن هستند.

فرماندار رودسر با اشاره به اینکه این شهرستان آمادگی هر گونه همکاری با شرکت آب و فاضلاب برای عملیاتی کردن خطوط لوله گذاری این روستاها دارد،گفت:برای اجرای این پروژه شهرستان بیش از سه میلیارد تومان اعتبار اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه حل مشکل آب شهرستان رودسر مستلزم اتمام دو پروژه بزرگ تصفیه خانه طول لات و سد پلرود است، تصریح کرد: با توجه به تحریم ها و وجود مشکلات اقتصادی برای تامین اعتبارات لازم جهت اجرای این پروژه ها به ویژه سد پلرود و زمان بر بودن اجرای این پروژه ها ، تعریف منابع آبی جدید برای شهرستان رودسر ضروری است.

 مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب گیلان نیز در این نشست اظهار کرد:با موافقت دولت شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی یکپارچه سازی شد.

سیدمحسن حسینی سرعت بخشیدن برای آبرسانی به روستاها و استفاده بهتر از ظرفیت ها و امکانات موجود از جمله منابع انسانی را از مزایای ادغام دو اداره آبفار و آبفای خواند و افزود: انتظار داریم در شهرستان رودسر با ادغام این دو اداره ما شاهد عملکرد بهتر در حوزه آبرسانی مطمئن و رضایت مندی مردم این شهرستان باشیم.

به گزارش رصدرودسر در پایان این نشست حسن امیدوار به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان رودسر معرفی شد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست