• تاریخ: آوریل 14, 2020
  • شناسه خبر: 27640

ضرورت شناسایی افراد نیازمند در موفقیت اجرای رزمایش مواسات

امام جمعه رودسر ایجاد انسجام و سازمان دهی کمک های مردمی در ایام ماه رمضان را ضروری خواند و گفت: در رزمایش مواسات شناسایی افراد نیازمند جامعه برای حمایت و امداد رسانی معیشتی ضروری است. ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی ظهر امروز در جلسه هماهنگی اجرای رزمایش مواسات در شهرستان رودسر اظهار کرد: این طرح به پیشنهاد مقام معظم رهبری با هدف کمک مومنانه برای کاهش بخشی از اثرهای مخرب ویروس کرونا در حوزه آسیب های اقتصادی مردم در سطح کشور اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه اجرای رزمایش مواسات با محوریت ائمه جمعه انجام می شود، افزود: گسترش ویروس کرونا نمازجمعه ها را تعطیل کرد اما از فعالیت ائمه جمعه و روحانیون در حوزه تبلیغی و کمک رسانی به مردم کاسته نشده است.

امام جمعه رودسر ایجاد انسجام و وحدت جهت سازمان دهی کمک های مردمی در ایام ماه مبارک رمضان را ضروری خواند و گفت: برای امدادرسانی معیشتی باید تلاش کنیم تا به درستی خانواده های کم بضاعت و نیازمند جامعه شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.

وی با تاکید بر ضرورت نصب بنرهای تبلیغی در سطح میادین شهرها و بقاع متبرکه جهت تبلیغات میدانی و جمع آوری کمک های خیرین تصریح کرد:مردم و خیرین می توانند در ایام ماه مبارک رمضان کمک های مومنانه خود را به ستاد رزمایش مواسات تحویل دهند تا در بین نیازمندان واقعی توزیع شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست