• تاریخ: فوریه 8, 2020
  • شناسه خبر: 27624

بیعت نیروی هوایی ارتش با امام (ره) کمر طاغوت را شکست

امام جمعه رودسر گفت:بیعت نیروهای هوایی ارتش با امام(ره) ضربه مهلکی بر پیکر رژیم پهلوی بود و کمر طاغوت را شکست. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین امروز در دیدار با بازنشستگان نیروی هوایی ارتش اسلامی که در دفتر امام جمعه صورت گرفت ، اظهار کرد:۱۹ بهمن سالروز بیعت تاریخی و غرور آفرین کارکنان نیروی هوایی ارتش با حضرت امام(ره) در حساس ترین روزهای انقلاب است.

وی افزود:این بیعت تاریخی کارکنان نیروی هوایی با امام (ره) که نشان از زمان شناسی، شهامت و شجاعت و بصیرت داشت ضربه مهلکی بر پیکر رژیم پهلوی بود و کمر طاغوت را شکست و در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تاثیرگذاری داشت.

امام جمعه رودسر  با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در آن مقطع تاریخی مدیون ارتش جمهوری  اسلامی به ویژه نیروی هوایی است، تصریح کرد:بیعت کارکنان نیروی هوایی با امام (ره) و همبستگی و همراهی ملت با آنان، پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد و این پیروزی یکی از امدادهای الهی بود.

وی با بیان اینکه در طول تاریخ انقلاب اسلامی ما دست امداد الهی را بارها در صحنه های مختلف دیده ایم ، گفت:دشمن در ابتدای پیروزی انقلاب با شعار اضمحلال ارتش و تشکیل ارتش خلقی تلاش کرد که پایه های انقلاب را سست کند اما حضرت امام خمینی_ره) در مقابل این شعار خطرناک ایستادگی کرد.

روحانی با بیان اینکه با اشاره به حضور گسترده ملت بزرگ ایران در مراسم تدفین و تشیع شهید قاسم سلیمانی افزود:به رغم همه سختی ها و مشکلات موجود در جامعه مردم پای ارزش های انقلاب و آرمان های امام(ره) ایستاده اند و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

وی بعضی از مشکلات جامعه را حاصل بی عرضگی و نالایقی برخی مدیران و مسئولان کشور دانست و بیان کرد:برخی مدیران نالایق قدر این ملت را ندانسته و چند فتنه درست کردند و فتنه بنزین واقعاً فتنه بود.

امام جمعه رودسربا اشاره به اینکه برخی می گویند چرا رهبری با افزایش حامل های سوخت موافقت کرد باید گفت وقتی سران سه قوه یک طرح ملی و اقتصادی را تصویب می کنند رهبری نمی تواند افق قانون باشد ولایت فقیه خط دهنده ملت و دستگاه های اجرایی برای رسیدگی به مردم است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست