• تاریخ: فوریه 7, 2020
  • شناسه خبر: 27622

مردم از مسئولین اجرایی گله دارند

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه مردم از مسئولین اجرایی گله دارند، گفت:امامان جمعه زبان همین مردم هستند اگر از مسئولی گله کردیم ناراحت نشود هر چند که از خدمات صورت گرفته برخی از مسئولین هم قدردانی می کنیم. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با گرامیداشت رحلت حضرت ام البنین(ع) مادر چهار شهید اسلام و روز تکریم از مادران و همسران شهدا اظهار کرد: ایستادگی و مقاومت مادران و همسران شهدا با الگوگیری از حضرت ام البنین(ع) کمر دشمنان اسلام و انقلاب را می شکند.

وی به ۱۹ بهمن سالروز رژه نیروی هوایی و همبستگی تاریخی با امام امت حضرت امام خمینی(ره) افزود:این حرکت تاریخی و همبستگی نیروی هوایی در آن مقطع حساس تاریخی در پیروزی انقلاب اسلامی نقش آفرین بود و کمر طاغوت را شکست و توطئه های دشمنان را خنثی کرد.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه امروز نیروی هوایی ارتش کارنامه درخشانی را از خود بر جای گذاشته است، تصریح کرد: نه تنها در جنگ تحمیلی بلکه امروز در شرایط حساس کشور از بلاهای طبیعی گرفته تا دفاع از حریم ولایت حضوری فعال داشته اند.

وی با تاکید بر لزوم حضوری گسترده و پرشور ملت بزرگ ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن که عجین شده با چهلمین روز شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت: مردم ما یکپارچه به خیابان ها خواهند آمد تا بار دیگر دشمنان انقلاب و اسلام ،مقاومت و ایستادگی ملت بزرگ ایران اسلامی را ببینند.

روحانی با اشاره به انتخابات دوم اسفندماه جاری افزود: مقام معظم رهبری از مردم انتظار دارند تا با حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات آینده فردی اصلح، مومن، انقلابی به معنای واقعی، شجاع با روحیه جهادی ، کارآمد و طرفدار عدالت را انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه ائمه جمعه طبق مشی مقام معظم رهبری حق ندارند از تریبون نماز جمعه برای نفع یا علیه کاندیدایی استفاده کنند، بیان کرد: باید تقوا را رعایت کنیم و از خدا بترسیم و اگر امام جمعه ای از مشی رهبری تبعیت کرد و با روحیه مطالبه گری ،هدایت گری و بصیرت  افزایی از مسئولی انتقاد کرد ناراحت نشود.

خطیب جمعه رودسر با اشاره به اینکه مردم از مسئولین اجرایی گله دارند، افزود:امامان جمعه زبان همین مردم هستند اگر از مسئولی گله کردیم ناراحت نشود هر چند که از خدمات صورت گرفته برخی از مسئولین هم قدردانی می کنیم.

وی با تاکید بر لزوم حضور پرشور و گسترده مردم در پای صندوق های رای برای مایوس و ناامید کردن دشمنان گفت: مردم با انتخاب درست خود تلاش کنند تا مجلسی قوی تشکیل شود که ضامن امنیت کشور باشد و آن هایی که با امنیت کشور مخالف هستند سرسوزن در بین مردم جای نخواهند داشت.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست