• تاریخ: فوریه 2, 2020
  • شناسه خبر: 27588

نواخته شدن زنگ انقلاب در مدرسه سردار« شهید املاکی» لنگرود

در نخستین روز از دهه مبارک فجر و به مناسبت سالروز تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی زنگ انقلاب در مدرسه سردار «شهید حسین املاکی» لنگرود نواخته شد. ...

به گزارش رصدرودسر،فرماندار لنگرود با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر اظهار کرد: بالندگی نیازمند شادابی و نشاط است و دانش آموزان سرمایه های اجتماعی نظام هستند.

سیروس شفقی به صدا درآمدن زنگ انقلاب در مدارس را نشانه پیام شجاعت، ایثار، مقاومت و استکبارستیزی دانست و افزود: دنیا بداند که ملت بزرگ ایران پس از ۴۱ سال از عمر انقلاب همچنان پای آرمان های انقلاب و امام(ره) ایستاده اند و با پیروی از ولی فقیه از نظام جمهوری اسلامی پشتیبانی می کنند.

امام جمعه لنگرود نیز در این مراسم با بیان اینکه پیش از انقلاب دنیا به دو دسته نظام سلطه گر و ملت های سلطه پذیر تقسیم شده بود، گفت: در نظام سلطه و برده داری طبیعتاً کشور ما می بایست وابسته به قدرتی می شد اما حضرت امام (ره) با آن بینش و تفکر الهی و قرآنی این نظام برده داری را بهم زد و یک تفکر جدیدی از تمدن را به دنیا معرفی کرد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی نقوی با اشاره به اینکه امروز کشور ما به اعتراف دشمنان به یک فرا قدرت بین المللی تبدیل شده است، افزود: اینهمه دشمنی در طول ۴۱ که ادامه دارد بخاطر ایستادگی انقلاب در برابر استکبار و نظام سلطه گری است.

وی خطاب به دانش آموزان که تاریخ کشور مان را مطالعه کنند و از گذشته خود آگاهی داشته باشند، تصریح کرد: اگر ما گذشته ملت مان را بدانیم که زیربار استکبار بودیم به این عظمت انقلاب بیشتر افتخار خواهیم کرد.

انتهای پیام/  

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست