• تاریخ: فوریه 2, 2020
  • شناسه خبر: 27594

حضور فعال زنان در جامعه از ویژگی های انقلاب اسلامی است

فرماندار رودسر از ویژگی های تاثیر گذار انقلاب اسلامی حضور زنان در عرصه های فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی به عنوان نیمی از نیروی انسانی جامعه دانست. ...

به گزارش رصدرودسر، در نخستین روز از دهه مبارک فجر زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه توحید رودسر نواخته شد .

حسین اسمعیل پور در این مراسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی با سختی ها و تلاش های زیادی به ثمر رسیده است،اظهار کرد: انقلاب متعلق به قشر و گروهی خاصی نیست به همه مردم تعلق دارد و همه ما مدیون خون شهدا هستیم . 

وی از ویژگی های مهم انقلاب حضور تاثیر گذار زنان در عرصه های فرهنگی ، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی به عنوان نیمی از نیروی انسانی جامعه دانست و افزود: این واقعیت و ضرورتی انکار ناپذیر است که زنان در پیروزی انقلاب ، دفاع مقدس و دوران سازندگی نقش موثری داشتند.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر با تاکید بر لزوم توجه فرهنگیان و دانش آموزان به افزایش اقتدار نظام در گام دوم انقلاب تصریح کرد: اقتدار نظام از راه افزایش سطح آگاهی مردم ، افزایش حق انتخاب ، افزایش سطح شفاف سازی زندگی مردم و مسئولین و همچنین حذف دروغ و ریا از زندگی همه بدست می آید و آموزش و پرورش در این زمنیه نقش بسیار موثری را ایفا می کند . 

وی با اشاره به برگزاری جشن چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت : به برکت خون شهدا و پشتیبانی مردم همیشه در صحنه ایران با اقتدار چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم و این عظمت و بزرگی خود خط بطلان دیگری بر نقشه های شوم دشمنان نظام خواهد بود.

در گام دوم انقلاب توجه به دانش آموزان ضروری است

رئیس آموزش و پرورش رودسر نیز در این مراسم امنیت و آرامش کشور را مدیون خون شهدا دانست و اظهار کرد: جامعه همواره مدیون فداکاری و جانفشانی شهدا است.

زهرا محبوب دانا با تاکید بر لزوم گام برداشتن دانش آموزان در مسیر شهدا و آرمان های انقلاب افزود: اگر در گام دوم انقلاب آینده بهتری برای کشورمان می خواهیم نیاز است که به جوانان و نوجوانان بیشتر توجه کنیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست