• تاریخ: ژانویه 27, 2020
  • شناسه خبر: 27560

لزوم چرخش راهبردی در توسعه و تحول جامعه

این فعال سیاسی، اقصادی و اجتماعی، چرخش راهبردی را در توسعه و تحول جامعه تاثیرگذار خواند و گفت: شرط چرخش راهبردی به انتخاب درست و اگاهانه مردم در دوم اسفندماه امسال بستگی دارد چرا که با انتخاب فرد اصلح می توان مشکلات را ا ...

به گزاش رصدرودسر،سیدمحمد سیدمحمدی  با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای شهرستان های رودسر و املش در حوزه های مختلف اظهار کرد: فراهم کردن زیرساخت های لازم با بکارگیری فناوری و تکنولوژی و استفاده از بخش خصوصی در حوزه های گردشگری، کشاورزی، صنعت نقش تاثیرگذاری در اشتغال جوانان و تقویت اقتصاد منطقه دارد.

وی با تاکید بر لزوم فراهم سازی زمینه توسعه و پیشرفت در شهرستان های رودسر و املش افزود:زمانی ما شاهد توسعه و طی کردن پله های ترقی و رفع مشکلات در منطقه خواهیم بود که بتوانیم با وحدت رویه و همیاری مسئولین از ظرفیت های منطقه در مسیر محرومیت زدایی آن استفاده کنیم.

این فعال سیاسی، اقصادی و اجتماعی، چرخش راهبردی را در توسعه و تحول جامعه تاثیرگذار خواند و تصریح کرد: شرط چرخش راهبردی به انتخاب درست و اگاهانه مردم در دوم اسفندماه امسال بستگی دارد چرا که با انتخاب فرد اصلح می توان مشکلات را در جامعه به حداقل رساند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست