• تاریخ: ژانویه 25, 2020
  • شناسه خبر: 27557

ارائه ۹۷ مقاله به دبیرخانه همایش بیانیه گام دوم انقلاب در رودسر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر از ارائه ۹۷ مقاله به دبیرخانه همایش گام دوم انقلاب که توسط این اداره برگزار شد خبر داد. ...

 به گزارش رصدرودسر، زهرا محبوب دانا عصر امروز در مراسم همایش استانی بیانیه گام دوم انقلاب که در سالن شهید آوینی اداره ارشاد رودسر برگزار شد،اظهار کرد:تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در حوزه دانش متوجه آموزش و پرورش است.

وی با بیان اینکه نقش آموزش و پرورش در گام دوم انقلاب و چرخش هایی که نهاد تعلیم و تربیت برای دستیابی به قله های دانش باید انجام دهد نیاز به بحث و بررسی دارد، افزود:تولید علم و دانش ، بومی سازی فناوری و بازآفرینی نهادهای علمی ، آموزشی ، مهندسی فرهنگی و سیاست های کلی در حوزه پژوهش و فناوری را در بیانیه گام دوم انقلاب مهم است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودسر با اشاره به اینکه سنگ بنای فرهنگ، سیاست ، اقتصاد و اجتماع را در آموزش و پرورش است، تصریح کرد:بر این مبنا آموزش و پرورش شهرستان رودسر اقدام به برگزاری این همایش به صورت استانی کرده که خوشبختانه با استقبال چشمگیر فرهنگیان، معلمان، پژوهشگران و دانش آموزان قرار گرفته است.

وی از ارسال ۹۷ مقاله به دبیرخانه همایش بیانیه گام دوم انقلاب که توسط آموزش و پرورش شهرستان رودسر برگزار شد خبر داد و افزود:از این تعداد ۲۰ مقاله مربوط به دانش آموزی بوده و از مجموع مقالات ارائه شده پنج مقاله برتر نیز به صورت کتابچه چاپ خواهد شد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست