• تاریخ: ژانویه 23, 2020
  • شناسه خبر: 27550

مجلس دهم پاسخگوی انتظارات مردم نشد

یک فعال سیاسی با اشاره به نقش مجلس دهم و پاسخگویی به حجم مطالبات و انتظارات مردم گفت: متاسفانه مجلس دهم به ویژه در بحث گرانی بنزین و همدردی با مردم ضعیف و منفعلانه عمل کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، محمدرضا رجبی با اشاره به عملکرد مجلس دهم .و اینکه این مجلس نتوانسته حجم مطالبات و انتظارات مردم را پاسخ گوید، اظهار کرد:مجلس باید از تمام شئونات به وقوع پیوسته کشور در جریان باشد اما متاسفانه مجلس دهم از این جایگاه برخوردار نبود و در بحث گرانی بنزین که در آبان ماه انجام شد و اغتشاشاتی به همراه چندین کشته و زخمی در کشور اتفاق افتاد مجلس ضعیف عمل کرد.

وی با بیان اینکه مجلس برای همدردی با مردم و تلطیف اذهان عمومی در بحث گرانی بنزین حداقل می توانست یک بیانیه ای صادر کند، افزود: مجلس در این قضیه منفعلانه برخورد کرد و در واقع نمایندگان مجلس به دلیل لابی گری هایی که داشتند سکوت کردند.

این فعال سیاسی رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه معیشتی و اشتغال جوانان را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد:برای داشتن مجلسی انقلابی رسالت داریم تا انتخاباتی سالم دور از بداخلاقی انتخاباتی برگزار کنیم و این نیازمند حضور پرشور و حداکثری مردم با انتخاب فردی اصلح با بیشترین آراء است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست