• تاریخ: ژانویه 10, 2020
  • شناسه خبر: 27547

حضور میلیونی مردم یک رفراندوم در حمایت از آرمان های انقلاب بود

امام جمعه رودسر حضور میلیونی و مقدس ملت ایران در تشیع جنازه شهید سلیمانی را یک رفراندوم و همه پرسی سیاسی در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت خواند و گفت:مجدداً نه به جمهوری اسلامی بلکه به سیستم راهبردی ولا ...

به گزارش رصد رودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز جمعه شهرستان رودسر با قدردانی از حضور گسترده ملت ایران در مراسم تشیع جنازه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد:قطعاً یک دست غیبی در این رخداد بود و موجب شد تا این همه دل های مردم به سوی این شهید و شهادت جلب شود.

وی با اشاره به اینکه خون به ناحق ریخته شده شهید سلیمانی عاشورایی را در جامعه اسلامی به پا کرد، افزود: شهادت این بزرگ مرد تاریخ و سرباز ولایت همانند حیات اش موجب وحدت، یکدلی و انسجام بیشتر در داخل و خارج کشور شد و بستر حضور گسترده تر ملت را در یوم الله ۲۲ بهمن و دوم اسفند ماه جاری فراهم کرد.

امام جمعه رودسر با بیان اشاره به فرمایشات امام (ره) که ملت ایران حتی از مردم تاریخ اسلام و زمان امیرالمومنین(ع) با وفاتر هستند، تصریح کرد: یقین دارم که مردم ما در یوم الله ۲۲ بهمن و دوم اسفند ماه با حضور حیرت آور خود سیلی دوم را به گوش استکبار خواهند زد و خون حاج قاسم موجب شد تا ملت ما رساتر از همیشه شعار مرگ بر آمریکا سر بدهند.

وی پیام حضور گسترده ملت ایران در تشیع جنازه شهید سلیمانی انتقام سخت از استکبار بود، گفت:هدف قرار دادن پایگاه آمریکایی ها در عراق توسط موشک های سپاه پاسداران فقط گوشه ای از این انتقام سخت است انتقام سخت تر خروج آمریکایی ها از منطقه خلیج فارس خواهد بود.

روحانی با بیان اینکه مقامات آمریکایی به ملت خود دروغ می گویند که اصابت قرار گرفتن پایگاه نظامی آن ها در عراق کشته ای نداشته است، افزود: ما با کوبیدن پایگاه آمریکایی ها در عراق فقط یک سیلی به آمریکا زدیم همه استکبار بداند که جبهه مقاومت از خون حاج قاسم نمی گذرد همچنان منتظر انتقام سخت باشید و این به آن معنی است که باید آمریکا رسماً از منطقه خلیج فارس خارج شود.

وی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت با پشتیبانی میلیون ها انسان با قدرت راه خود را ادامه می دهد، بیان کرد:استبکار گمان کرد با به شهادت رساندن سپهبد سلیمانی جبهه مقاومت خواهد شکست اما خودشان شکسته شدند.

خطیب جمعه رودسر حضور میلیونی ملت ایران را در تشیع جنازه شهید سلیمانی را همراهی با امام امت و بیعت مجدد با ولی فقیه دانست و افزود:دشمن در طول ۴۰ سال از عمر انقلاب تلاش کرد تا عمود خیمه انقلاب را هدف قرار دهد و در این مسیر از هیچ تلاشی دست نکشید.

وی حضور میلیونی و مقدس ملت ایران را یک رفراندوم و همه پرسی سیاسی در حمایت از آرمان های انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت خواند و گفت:مردم در ماه های اول گام دوم انقلاب مجدداً نه به جمهوری اسلامی بلکه به سیستم راهبردی ولایت فقیه رای دادند.

روحانی « نه سازش ، نه تسلیم نبرد با آمریکا» را سیستم راهبردی ولایت دانست و افزود:همه دنیا دیدن که ما آغاز گر نبودیم همانطور که در دوران دفاع مقدس ما آغازگر جنگ نبودیم و فقط برای دفاع از مرزهای خود ایستادگی کردیم.

وی با بیان اینکه انتقام از استکبار فقط یک دفاع جانانه بود تا سران آن در سر جای خود بنشینند و عربده نکشند، گفت:اما متاسفانه یک عده در کشور به دشمن میدان می دهند ما در شرایطی که عصبانی هستیم و در مقابل تهدیدهای دشمن باید انتقام بگیریم چرا لبخند ما را می ببیند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه بایستی اقتدار خود را به رخ دشمن بکشیم، تصریح کرد:اگر موشک های بالستیک نیروهای مقتدر سپاه پاسداران نبود ما امروز می بایستی در مقابل تهدید های امریکایی ها سر تعظیم فرود می آوردیم بهتر است آقایان یک مقدار مراقب حرف های خود باشند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست