• تاریخ: ژانویه 3, 2020
  • شناسه خبر: 27543

جبهه مقاومت انتقام خون سردار سلیمانی را با فتح قدس از آمریکا می گیرد

امام جمعه رودسر با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت با فتح قدس انتقام خون سردار سلیمانی را از آمریکا خواهند گرفت، تصریح کرد:به برکت خون های به ناحق ریخته شده شهدا با این کار آمریکا ، زوال رژیم صهیونیستی هر چه بیشتر نزدیک تر شد ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امروز در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه شهرستان رودسر با اشاره به حمله تروریستی آمریکایی ها و شهادت مظلومانه سردار حاج قاسم سلیمانی در فرودگاه بغداد اظهار کرد: شهید سلیمانی مالک اشتر زمان ، چهره بین المللی مقاومت و محور وحدت جهان بود قطعاً خون به ناحق ریخته شده او هم این وحدت جهانی را مستحکم تر و یکپارچه تر خواهد کرد.

وی با تسلیت شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی به همه ملت های آزاده جهان و همرزمان جبهه مقاومت افزود: شیطان بزرگ بداند گرچه امروز شهید سلیمانی در جمع ملت بزرگ ایران نیست اما هم مردم ما در جبهه مقاومت ثبت نام کرده اند و او تبلوری از همه ملت ایران بود.

امام جمعه رودسر خطاب به دشمن گفت:ملت ایران فرزند عاشورا، محرم و صفر بوده که شهادت دادن را می داند اینقدر ملت ما را از شهید شدن و شهادت نترسانید اگر ما را بکوشید ملت ما بیدارتر و نفرت و انزجارشان از نظام سلطه بیشتر و خواهد شد.

وی با بیان اینکه آمریکا با ترور سردار سلیمانی علناً علیه جبهه مقاومت اعلان جنگ کرده است، تصریح کرد: این دروغگوی کذاب که می گفت دنبال جنگ نیست عملاً امروز آغازگر جنگ شد اما بداند پایان جنگ به دست جبهه مقاومت بوده و هر وقت صلاح بداند در هر نقطه دنیا ضربه خود را وارد می کند.

روحانی با اشاره به اینکه آمریکا با این جنایت به تروریسم دولتی رسمیت بخشید، تصریح کرد: کسی که تا دیروز شعارش این بود که با تروریسم مخالف است و با آن مبارزه می کند با کار امروز خود رسماً پذیرفت ترور شهید سلیمانی کار خودش بود و این عمل در سرزمین دیگر حاکمیت آن کشور را زیر سوال برد.

وی با بیان اینکه تمام شرارت های منطقه توسط آمریکا و مستشاران صهیونیستی آن سازمان دهی می شود، افزود: آمریکا فرمانده و حامی همه تروریست ها در منطقه خاورمیانه است و این خوی درندگی را باید عده ای در داخل که دل به مذاکره با آمریکا بستند بدانند و بیدار شوند که تمام تلاش او نابودی ملت ایران و جبهه مقاومت است.

خطیب جمعه رودسر با اشاره به اینکه آمریکا نهایت کینه و دشمنی خو را از مسلمانا و جبهه مقاومت نشان داده است ، گفت: جبهه مقاومت چون اجازه نداده تا توطئه شکل گیری داعش در منطقه شکل گیرد نظام سلطه عصبانی است و هق و کینه خود را نشان داد.

وی شهادت سردار سلیمانی را تلخ خواند و بیان کرد:گرچه شهادت مایه افتخار است اما قاتلان آن باید بدانند که انتقام سختی در انتظار آن هاست.

روحانی با اشاره به پیام سرداران نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به دشمنان گفت:آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بداند هیچ جای امنی ندارند و هر لحظه و هر جا منتظر آتش خشم نیروهای جبهه مقاومت و سربازان ولایت باشند.

وی با بیان اینکه ترامپ باید تاوان پس بدهد، افزود: دشمن بداند جبهه مقاومت با دادن خون، عزم شان راسخ تر شده و خیال نکنند که ما ترسیدیم و کار جبهه مقاومت به پایان رسیده در این کشور حاج قاسم های فراوانی وجود دارد و خلا این مردم بزرگ پر می شود راه و خط او توسط سربازان تربیت شده آن ادامه دارد و پرچم آن را بدست می گیرند.

امام جمعه رودسر با تاکید بر اینکه جبهه مقاومت با فتح قدس انتقام خون سردار سلیمانی را از آمریکا خواهند گرفت، تصریح کرد:به برکت خون های به ناحق ریخته شده شهدا با این کار آمریکا ، زوال رژیم صهیونیستی هر چه بیشتر نزدیک تر شده است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست