• تاریخ: دسامبر 31, 2019
  • شناسه خبر: 27531

خواص بی بصیرت در فتنه ۸۸ مقابل بیداری ملت مردود شدند

امام جمعه رودسر یوم الله حماسه ۹ دی را انقلاب دوم ملت ایران خواند و گفت: خواص بی بصیرت در فتنه ۸۸ به بهانه تقلب در انتخابات در مقابل بیداری ملت مردود شدند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در مراسم سالروز بزرگداشت حماسه ۹ دی در مسجد جامع پره سر رضوانشهر با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی از آغاز تا به امروز فتنه های زیادی را دیده است، اظهار کرد: فتنه گران به سرکردگی شیطان بزرگ اصل نظام را هدف قرار داده بودند خوشبختانه با هدایت های ولی فقیه وملت با بصیرت و هوشیار ما نتوانستند به اهداف شوم و پلید خود برسند.

وی با بیان اینکه جنگ تحمیلی از فتنه هایی بود که ۸ سال به طول انجامید، افزود: رزمندگان ما با تمام توان در مقابل دشمنی که برای براندازی نظام آمده بود و ۴۰ کشور ابرقدرت جهان آن را در این جنگ حمایت می کرد تا پای جان برای پاسداری از مرزهای کشور و دین اسلام ایستادگی کردند.

امام جمعه رودسر با اشاره به فتنه سال ۸۸ به بهانه تقلب در انتخابات تصریح کرد:یوم الله حماسه ۹ دی انقلاب دوم ملت ایران بود مردم بیدار ما با چشمانی بازتر از آن هایی که ادعای نزدیکی به امام (ره) را داشتند برای نابودی فتنه گر به صحنه آمدند تا بار دیگر خواص بی بصیرت در مقابل هوشیاری ملت مردود شوند.

وی با اشاره به فتنه آبان ماه ۹۸ به بهانه افزایش قیمت بنزین گفت:ملت ایران با الهام گرفتن از حماسه ۹ دی فتنه اخیر را ظرف ۴۸ ساعت در نطفه خفه کردند.

روحانی بر تاکید بر لزوم گام برداشتن مسوولان در مسیر راه شهدا و ولی فقیه افزود: متاسفانه قوه مجریه که شعارش تدبیر و امید بود نتوانسته به وظیفه خود خوب عمل کند و آنچه که در جامعه از امید و تدبیر می بینیم از محور رهبری است.

وی با اشاره به جولان نفاق مدرنیته و جدید در عرصه انقلاب اسلامی گفت: امروز نفوذی های دشمن در مساند تصمیم گیر کشور نفوذ کرده اند و اگر می خواهیم دیگر شاهد فتنه در کشور نباشیم باید به دنبال دولتی انقلابی و جوان باشیم و مقدمه آن تشکیل یک مجلس جوان و انقلابی است تا شجاعانه در خط ولایت فقیه حرف بزند و عمل کند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست