• تاریخ: دسامبر 21, 2019
  • شناسه خبر: 27521

انتقاد امام جمعه رودسر از عملکرد دولت در نظارت بر قیمت کالاها

امام جمعه رودسربا انتقاد از عملکرد دولت در نظارت بازار و عملی نکردن به وعده های خود گفت: متاسفانه امروز شاهد اثرگذاری افزایش قیمت بنزین در سایر کالاها و فشار بر مردم هستیم. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با اشاره به افزایش قیمت کالاها در بازار و تذکر شدید به تیم اقتصادی دولت اظهار کرد: آقایانی که گفتند مقام معظم رهبری با افزایش نرخ بنزین موافقت کرده است چطور شد که به تذکرات ایشان در رابطه با نظارت در بازار عمل نکردند و کنار گذاشتند؟

وی با تاکید بر لزوم نظارت تیم اقتصادی دولت برقیمت کالاها در بازار و فشار نیامدن بیشتر به مردم افزود: دولت که معتقد بود با اصلاح قیمت بنزین، قیمت دیگر اقلام کالا ها افزایش نخواهد یافت اما متاسفانه چنین نشده و امروز ما شاهد اثرگذاری افزایش قیمت بنزین در سایر کالاها هستیم.

امام جمعه رودسر با انتقاد از عملکرد دولت از مسوولین خواست تا به وعده های خود نسبت به مردم عمل کنند و با نظارت بیشتر و هدفمندتر در بازار از وارد کردن فشار بیشتر به مردم جلوگیری کنند، تصریح کردید:حالا که دولت با پرداخت کمک معیشتی به مردم آبروی ملت را در دنیا برده حداقل به قول هایی که مردم داده عمل کند.

روحانی با اشاره به انتخابات  و فشارهای وارده از سوی دشمنان به شورای نگهبان بیان کرد: در فاصله باقی مانده تا انتخابات این فشارها از سوی کسانی که منافع دنیایی شان به خطر می افتد بیشتر خواهد شد اما شورای نگهبان با چشمان بیدار از ارزش های انقلاب حراست کرده و تحت تاثیر قرار نمی گیرند و اجازه نمی دهند که نااهلان و نامحرمان در مسندهای تصمیم گیری نظام نفوذ کنند.

وی افزود: شورای نگهبان رسالت خود را بدون هیچ ملاحظه ای و بدون در نظر گرفتن عنوان و مقام انجام می دهد و بر مبنای خون شهیدان و ارزش های انقلاب و امام(ره) قضاوت خواهد کرد.

خطیب جمعه رودسر به انتخاب اصلح ترین فرد و نقش تاثیرگذار هواداران کاندیداها اشاره کرد و گفت:هواداران کاندیداها همان طور که تنور انتخابات را داغ می کنند اما مراقب باشند تا بدون بصیرت و الکی از کسی حمایت نکنند.

وی از کاندیداها خواست تا وعده های بی مغز به مردم ندهند تا بعداً قادر به عملی شدن آن نباشند، افزود: مردم تعیین کننده سرنوشت مجلس هستند و مواظب انگشتی که زیر برگه انتخابات تایید می کنند باشند تا با انتخاب اصلح ترین فرد شاهد مجلس انقلابی باشیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست