• تاریخ: دسامبر 19, 2019
  • شناسه خبر: 27517

لغو طرح استیضاح وزاء با پس گرفتن امضا نمایندگان

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی و ایجاد فضای آرام برای مردم گفت:با نقد کردن دولت مخالف نیستم اما پس گرفتن امضا توسط برخی از نمایندگان مجلس بعد از طرح استیضاح غیرمنطقی و غیرحرفه ای است. ...

به گزارش رصدرودسر، اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: نارضایتی ایجاد شده در اصلاح قیمت بنزین موجب شد تا برخی از نمایندگان مجلس به دلیل اینکه مورد مشورت قرار نگرفته بودند موضوع استیضاح برخی از وزاء مانند وزیر کشور و وزیر نفت را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه حذف کارت سوخت از سوی دولت اشتباه بزرگی بود، افزود: با نقد کردن دولت مخالف نیستم اما پس گرفتن امضاء ها توسط برخی از نمایندگان مجلس بعد از طرح استیضاح کاری غیرمنطقی و غیرحرفه است.

نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به نزدیکی بودن به زمان انتخابات تصریح کرد: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و استیضاح این وزاء توسط نمایندگان مجلس یقینا به اختلافات و درگیری ها دامن می زد بنابراین لازم است در این شرایط حساس تابع امر ولی فقیه باشیم و فرمان او را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی و ایجاد فضای آرام برای مردم گفت:با توجه به قرار گرفتن در آستانه انتخابات مدیران نباید در امر پاسخگویی به مردم غفلت کنند باید شور و نشاط اجتماعی را در جامعه ایجاد کنیم و مدیران نباید مردم را ناراضی و ناراحت کنند.

عباسی بداخلاقی سیاسی را آفت بزرگ کشور دانست و افزود:کسانی که اخلاق سیاسی را در انتخابات رعایت نمی کنند از طرفداران و حامیان من نیستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست