• تاریخ: دسامبر 19, 2019
  • شناسه خبر: 27519

ثبت نام ۴۲ نفر در حوزه انتخابیه رودسر و املش

فرماندار رودسر با بیان اینکه برای حوزه انتخابیه شهرستان های رودسر و املش ۴۲ نفر برای رقابت های یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کردند، گفت: همه این افراد توسط هیئت اجرایی تایید صلاحیت شدند و یک نفر هم انصراف داد. ...

 به گزارش رصدرودسر حسین اسماعیل پور عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد با اشاره به نزدیک شدن چهلمین روز جانباختگان حادثه اخیر کشور اظهار کرد:مدیران در حفظ و حراست از سازمان و مجموعه خود در برابر عده ای فرصت طلب جدیت بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به قرارگرفتن در آستانه انتخابات مجلس در کشور افزود: برای حفظ امنیت و آرامش جامعه تلاش شود تا در مناسبت ها و مجالس از دعوت سخنرانانی که سعی در غوغا سالاری دارند و برای به چالش کشیدن همه چیز  تلاش می کنند پرهیز شود.

وی با بیان اینکه برای حوزه انتخابیه شهرستان های رودسر و املش ۴۲ نفر برای رقابت های یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام نویسی کردند، تصریح کرد: همه این افراد توسط هیئت اجرایی تایید صلاحیت شدند و یک نفر هم انصراف داد.

فرماندار رودسر از احداث دو دهنه پل در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد و افزود:پل روستای گزافرود با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد و اعتباری بالغ بر ۹۰۰ میلیون تومان در حال اجرا است.

اسماعیل پور با اشاره به اجرای ساخت پل قاسم آباد با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد بیان کرد: اعتبار اجرای این پروژه از ۹۰۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افزایش یافت.

وی بر لزوم ساماندهی رودخانه ها در سطح شهرستان رودسر پیش از آغاز فصل تخم ریزی ماهیان را مورد تاکید مدیران اجرایی قرار داد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست