• تاریخ: نوامبر 27, 2019
  • شناسه خبر: 27511

انتقاد امام جمعه رودسر از تشریفاتی برخورد کردن آموزش و پرورش به امر نماز مدارس

امام جمعه رودسر از وزیر آموزش و پرورش برای تشریفاتی برخورد کردن به پیام رهبری برای توجه به امر نماز در نظام تعلیم و تربیت انتقاد کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی امروز در مراسم همایش اجلاس نماز در سالن حوزه علمیه خواهران رودسر که با محوریت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار کرد:مقام معظم رهبری به اقامه نماز در مدارس و نماز خوان بار آوردن دانش آموزان نگاه ویژه ای دارد و در این رابطه پیامی هم به اجلاس نماز کشور در سال گذشته ارسال کردند .

وی با بیان اینکه نماز خوان شدن نوجوانان و جوانان می تواند در رشد و بالندگی آینده جامعه تاثیرگذار باشد، افزود:نماز باید محوری ترین کار فرهنگی در کشور تلقی شود و برای این امر باید از آموزش و پرورش آغاز کرد.

امام جمعه رودسر با انتقاد از وزیر آموزش و پرورش برای تشریفاتی برخورد کردن به پیام رهبری برای توجه به امر نماز در نظام تعلیم و تربیت تصریح کرد: متاسفانه به دلیل کم توجهی این وزارتخانه و در نظر نگرفتن اعتبار و بودجه لازم در امور فرهنگی مدارس، ائمه جماعات مدارس شهرستان رودسر از سال گذشته تاکنون حق الزحمه خود را دریافت نکرده اند.

وی با تاکید بر لزوم اهتمام ویژه همه مسوولان و مدیران برای آشنایی بیشتر نسل جوان با امر نماز در جامعه گفت: پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب شایسته نیست که ادارات، دانشگاه ها و مدارس ما به امر نماز کم توجه یا بی توجه باشند.

روحانی نماز را عمود دین و متعلق به اسلام خواند و افزود:برای ترویج نماز در جامعه نیازمند اهتمام ویژه همه مسوولان و مدیران هستیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست