• تاریخ: نوامبر 7, 2019
  • شناسه خبر: 27477

برگزاری انتخابات سالم رسالت وزارت کشور

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی استانداری گیلان انتخابات سالم را مهم‌ترین رسالت وزارت کشور خواند و گفت: انتخابات بایستی یک موضوع فراجناحی باشد و با رعایت بی‌طرفی از رأی مردم صیانت کرد. ...

به گزارش رصدرودسر، محمود قاسم نژاد پیش از ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان املش که در سالن اجتماعات ابن فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: آنچه برای دولت در گستره وظایف خود در حوزه‌های مختلف برای آحاد جامعه وجود دارد این وظایف برای بک فرماندار  شهرستان هم در راستای خدمتگزاری به مردم وجود دارد.

وی فرماندار را نماد حاکمیت و دولت و فرمانداری را مآمن و پناهگاه مردم خواند و افزود: نماینده دولت در شهرستان بایستی بتواند با ایجاد تعامل، همکاری و نظارت، هدایت جامعه را برای ارائه خدمات بهتر بر عهده گیرد و نباید جیزی از چشم نماینده دولت در شهرستان دور بماند.

سرپرست معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری گیلان با تأکید بر لزوم پاسخگویی مطالبات مردمی و رفع مشکلات آنان تصریح کرد: یک فرماندار برای حل مشکلات شهرستان و قرار دادن آن در مسیر توسعه و پیشرفت بایستی در عزل و نصب‌ها دقت لازم را داشته باشد و مدیرانی باصلاحیت اخلاقی و فنی در رأس امور ادارات قرار دهد.

وی با اشاره به نزدیکی انتخابات مهم‌ترین رسالت وزارت کشور را برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری مردم خواند و بیان کرد: نگاه به انتخابات بایستی یک موضوع فراجناحی باشد و با رعایت بی‌طرفی و امانت‌داری از رأی مردم صیانت کرد و فضا را طوری هدایت کرد تا با کم‌ترین تنش برگزیده مردم انتخاب شود.

قاسم نژاد خطاب به بخشداران و مدیران دستگاه‌ها برای همکاری بیشتر با فرمانداری در راستای تحقق سیاست‌های دولت و نظام گفت: همه بایستی برای ایجاد فضای آرام با کم‌ترین چالش شرایط حضور حداکثری مردم را فراهم کنیم هرچند درگذشته به دلیل خوب عمل نکردن عده‌ای شبهاتی هم بر وزارت کشور وارد شده است.

وی استفاده مدیران تحصیل‌کرده و باتجربه را از رویکرد جدید وزارت کشور برشمرد و افزود: تلاش دولت بهره‌مندی از ظرفیت اجتماعی بانوان و همچنین جوان‌گرایی و کم کردن شرایط سنی مدیران نسبت به ادوار گذشته است.

در جامعه اسلامی مسؤولیت فرصتی برای خدمت‌گزاری به مردم تلقی می‌شود و باید از فرصت فراهم‌شده در مسیر پاسخگویی به مطالبات مردمی استفاده کرد در همین راستا سرپرست معاونت اجتماعی و سیاسی استانداری گیلان فرمانداران را خادمان مردم خواند و گفت: برای قرار گرفتن جامعه در مسیر رشد و توسعه لازم است تا با ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر با مردم از نظرات افراد صاحب‌فکر، اندیشه و تجربه بهتر استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم عیال دولت هستند، گفت: مدارا یک اصل بزرگ در اداره حکومت است و در شرایط سخت اقتصادی جامعه ناشی از تحریم‌های ظالمانه دشمن مردم انتظار دارند که با الفت و مدارا با آن‌ها صحبت شود.

به گزارش رصدرودسر در این مراسم محمد رنجبر که در کارنامه خود بخشداری مرکزی لنگرود و سرپرستی فرمانداری لنگرود را دارد به‌عنوان سرپرست فرمانداری املش معارفه و از زحمات یونس محمودی قدردانی شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست