• تاریخ: اکتبر 26, 2019
  • شناسه خبر: 27468

اعزام ۲۰۰ دانش آموز رودسری در قالب راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور

جانشین سپاه ناحیه رودسر از اعزام ۲۰۰ دانش آموز رودسردی در نخسین مرحله اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر، سرهنگ علی مهدی‌پور ظهر امروز در جلسه کمیته اجرایی بسیج دانش آموزی که در آموزش پرورش بخش کلاچای برگزار شد ، اظهار کرد:اعزام کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی کشور حرکت فرهنگی است که باید بیشتر به این امر توجه شود.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار، شهادت و از خودگذشتگی افزود: ترویج فرهنگ دفاع مقدس و آشنا کردن نسل جوان با حماسه آفرینی سرو قامتان دلاور موجب بیمه شدن جامعه از آسیب ها و هجمه های دشمنان می شود.

جانشین سپاه ناحیه رودسراز اعزام ۲۰۰ دانش آموز رودسردی در نخسین مرحله اعزام کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد و تصریح کرد: این سفر سه روزه و در قالب پنج دستگاه اتوبوس است.

لزوم بهره‌گیری از روایان تاثیرگذار در راهیان نور دانش آموزی

رئیس اداره آموزش و پرورش کلاچای نیز در این جلسه با اشاره به نخستین اعزام دانش آموزی به مناطق عملیاتی کشور اظهار کرد: دشمن به دنبال این است که ملت ایران به ویژه نسل جوان و نوجوان دوران پرافتخار دفاع مقدس را به فراموشی بسپارند.

حیدر رضایی با اشاره به اینکه در تاریخ ۱۵ آبان ماه جاری کاروان دانش آموزی راهیان نور شهرستان رودسر به مناطق عملیاتی اعزام خواهد شد، افزود:زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و آشنایی نسل جوان با فرهنگ و آرمان های دفاع مقدس از اهداف این سفر است.

وی با تاکید بر لزوم بهره گیری راویان تاثیرگذار برای انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های شهدا  به دانش آموزان تصریح کرد: باید دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان به نسل های جوان کشور بازخوانی شود تا حافظ و پاسدار خوبی از ارزش های انقلاب اسلامی باشند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست