• تاریخ: اکتبر 11, 2019
  • شناسه خبر: 27457

حرکت عظیم اربعین زمینه ساز ظهور

امام جمعه املش همبستگی و وحدت ملی را از دستاوردهای حرکت بزرگ اربعین برشمرد و تصریح کرد:این حرکت ۲۰ میلیونی مردم جهان به سوی سرزمین نور می تواند زمینه ساز ظهور حضرت حجت ابن الحسن العسکری امام زمان(عج) باشد. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان املش با اشاره به برگزاری اربعین حسینی اظهار کرد:اربعین تنها متلق به شیعیان و مسلمانان نیست.

وی حرکت اربعین را یک اجتماع عظیم و جهانی دانست و افزود: عشق به امام حسین (ع) موجب شده تا عاشقان آن حضرت از سراسر جهان برای رساندن اهداف قیام سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به سوی کربلای معلی حرکت کنند.

امام جمعه املش همبستگی و وحدت ملی را از دستاوردهای حرکت بزرگ اربعین برشمرد و تصریح کرد:این حرکت ۲۰ میلیونی مردم جهان به سوی سرزمین نور می تواند زمینه ساز ظهور حضرت حجت ابن الحسن العسکری امام زمان(عج) باشد.

وی با اشاره به سخنان رهبر معظم در بین نخبگان و تاکید به بها دادن اختراعات این جوانان گفت:با وجود این جوانان متعهد و انقلابی ،آینده از آن جمهوری اسلامی است و پیشرفت های علمی و نظامی ایران موجب شده تا بتوانیم الگویی مناسب برای بسیاری از کشورهای جهان باشیم.

رنجبر با اشاره به اینکه افول آمریکا نزدیک است، افزود: فرهنگ غرب فرهنگ کشتار، و خود محوری بوده که جهان را به نابودی می کشاند و اسلام فرهنگ عشق، ایثار، عزت ، و آزادگی است که جهان را شیفته خود کرده است.

وی پیوستن نظام جمهوری اسلامی ایران به اتحادیه اوراسیا را گامی در جهت اقتصاد مقاومتی دانست و تصریح کرد: با وجود تحریم های ظالمانه اقتصادی آمریکا و هم پیمانانش پیوستن ایران به این اتحادیه می تواند نقش تاثیرگذاری در روابط کشورمان با این کشورها به ویژه در حوزه اقتصادی داشته باشد.

خطیب جمعه املش با اشاره به اینکه کشورهای زیادی از آمریکای لاتین و اروپا متقاضی پیوستن به اتحادیه اوراسیا هستند، افزود: پیوستن ایران به این اتحادیه می تواند در صادرات نفتی و غیرنفتی کشور ما و عبور از تنگناهای اقتصادی تاثیرات مثبتی داشته باشد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست