• تاریخ: اکتبر 11, 2019
  • شناسه خبر: 27455

انتقاد امام جمعه کلاچای از آنهایی که خدمات نظام را نادیده می‌گیرند

امام جمعه کلاچای با انتقاد از برخی افراد داخل کشور که خدمات نظام را نادیده می گیرند، گفت: آن هایی که نقاط مثبت دولت را در خدمتگزاری به مردم نادیده می گیرند باید در فردای قیامت پاسخگوی خون شهدا باشند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صدیقی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه بخش کلاچای با انتقاد از برخی ها در داخل کشور که نقاط مثبت کشور را نادیده گرفته و حتی پا را از این هم فراتر گذاشته و آن را انکار می کنند اظهار کرد:این افراد باید در فردای قیامت پاسخگوی خون شهدا باشند.

وی این گونه نگاها را کاملا بی انصافی دانست و گفت: برغم همه مشکلات در طی جهل سال پیروزی انقلاب که دشمنان داخلی و خارجی علیه این نظام تدارک دیدند اما خوشبختانه شاهد دستاوردهای فراوانی در عرصه های مختلف هستیم و باید آن را قدر بدانیم.

امام جمعه کلاچای به اظهارات آقای ترامپ رییس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه لشکر کشی آمریکا به خاورمیانه اشتباه راهبردی آمریکا بوده است، تصریح کرد: معتقدم این اشتباه آمریکا نبوده بلکه آنها تلاش داشتند منابع عظیم نفتی کشورهای منطقه را به تاراج ببرند که در تحقق این اهداف شکست خوردند و این شکست آنها به واسطه انقلاب اسلامی ایران بوده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست