• تاریخ: اکتبر 4, 2019
  • شناسه خبر: 27445

ناآرامی های اخیر عراق حربه نظام سلطه برای کمرنگ کردن اربعین

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به ناآرامی های اخیر در عراق توسط نظام سلطه آن هم در آستانه اربعین حسینی گفت: ملت بزرگ ایران عاشورایی هستند و شهادت را افتخار خود می دانند شیعه از هر چه بگذرد از اربعین حسینی نخواهد گذشت و ا ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین عظیم ابراهیمی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رودسر با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار کرد:اقتدار یک کشور در آن است که پلیس آن کشور دارای اقتدار باشد.

وی با اشاره به اینکه در آمریکا پلیس خیلی راحت برای کشتن افراد سیاه پوست دست به سلاح می برد و دولت آن علنی از ظلم حمایت می کند ، افزود: اما متاسفانه در کشور ما پلیس جرات ندارد حتی به بدحجاب تذکر دهد و عده ای منافق حقوق شهروندی را به میان می آورند تا نیروی انتظامی را به چالش بکشند.

امام جمعه موقت رودسر بخشی از امنیت امروز نظام جمهوری اسلامی را مدیون تلاش ها و از خودگذشتگی های نیروی  مقتدر انتظامی برشمرد و تصریح کرد: نظام زمانی قوی خواهد بود که پلیس ما مقتدر و سالم باشد و در سایه این اقتدار است که کشور به سامان خواهد رسید.

وی با تاکید بر لزوم تقویت نیروی انتظامی و رفع مشکلات آن در راستای تامین نظم و امنیت جامعه گفت: پلیس پناهگاه مردم بوده و فعالیت این نیرو در ایجاد نظم و امنیت جامعه مقتدرانه است.

ابراهیمی با گرامیداشت روز سلمان فارسی افزود: سلمان مرد بزرگی بود که امامش را شناخته بود و خواست حضرت علی(ع) را بر خواست خود ترجیح می داد.

وی با اشاره به روز هفتم صفر و تاریخ شهادت امام حسن مجتبی(ع) به روایتی گفت:امام حسن (ع) همان امام علی و امام حسین (ع) است با این ویژگی که  امام حسن (ع) یار نداشت و قیام نکرد وعاظ و سخنرانان تلاش کنند تا این روز را زنده نگه دارند.

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به ناآرامی های ایجاد شده در عراق آن هم در آستانه اربعین حسینی که جاده های کربلای معلا میزبان زائران زیادی از کشورهای مختلف جهان هستند،تصریح کرد: چند سالی است که اربعین هر سال با عظمت بیشتری برگزار می شود و امسال نظام سلطه به کمک ایادی خود در عراق و برخی از رسانه ها تلاش کرده تا با ایجاد هرج و مرج مراسم اربعین را تحت الشعاع قرار دهند و شیعه را بترسانند.

وی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران عاشورایی هستند و شهادت را افتخار خود می دانند ، افزود: شیعه از هر چه بگذرد از اربعین حسینی نخواهد گذشت و امسال هم اربعین با شکوه هر چه بیشتر برگزار خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست