• تاریخ: اکتبر 4, 2019
  • شناسه خبر: 27452

استیصال دشمن از قدرت نظامی ایران

امام جمعه املش با اشاره به قدرت نظامی و علمی ایران اسلامی و مستاصل کردن دشمنان نظام افزود: امروز نفوذ نظام جمهوری اسلامی در جهان به وِیژه در منطقه خاورمیانه زیاد شده و کشورهایی مانند یمن با الگوپذیری از فرهنگ ایثار و مقا ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان املش به سالروزتاسیس نیروی انتظامی اظهار کرد: امنیت و اقتدار کشور در اقتدار پلیس است.

وی افزود: نیروی انظامی مظهر قدرت، عزت ، اقتدار و رحمت در کشور است که توانسته امنیت و آرامش را در جامعه فراهم کند.

امام جمعه املش با اشاره به فضای مجازی و افزایش آسیب های اجتماعی و سرقت های اینترنتی تصریح کرد: تقویت نیروهای پلیس لازم است تا با بروز بودن بتواند جهت کاهش از آسیب های اجتماعی سریع تر اقدام کند.

وی با اشاره به برجام و افزایش تحریم های ظالمانه دشمن تصریح کرد: آمریکا و اروپا در سیاست فشار حداکثری خود با ایران شکست خورده است و بایستی کاهش تعهدات تا رسیدن به نتیجه  ادامه داشته باشد.

رنجبر با بیان اینکه دشمن برنامه های زیادی برای فلج کردن اقتصاد ایران اسلامی اجرا کرده است، گفت:تنها برون رفت از مشکلات اقتصادی اتکا به توان داخلی و اعتماد به نیروهای جوان انقلابی و متعهد است.

وی اتکای به نفت و خام فروشی را بزرگترین آسیب اقتصاد ایران برشمرد و گفت: امروز نیازمند کار جهادی هستیم تا بتوان از مشکلات اقتصادی کشور عبور کرد و این نیازمند اهتمام مردم و مسوولان است.

خطیب جمعه املش با اشاره به قدرت نظامی و علمی ایران اسلامی و مستاصل کردن دشمنان نظام افزود: امروز نفوذ نظام جمهوری اسلامی در جهان به وِیژه در منطقه خاورمیانه زیاد شده و کشورهایی مانند یمن با الگوپذیری از فرهنگ ایثار و مقاومت توانسته اند دشمنان اسلام را به زانو درآورند.

وی با تاکید بر جلوگیری از فروش زمین ها و ویلاسازی در املش گفت: فروش زمین ها به افرادی که فرهنگ ابتذال و بی بندوباری را به شهرستان ارمغان می آورند باید گرفته شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست