• تاریخ: اکتبر 3, 2019
  • شناسه خبر: 27431

افزایش ۱۴٫۸ درصدی تماس مردم رودسر با پلیس ۱۱۰

فرمانده نیروی انتظامی رودسر از افزایش ۱۴٫۸ درصدی تماس مردم این شهرستان با مرکز ۱۱۰ پلیس خبر داد و گفت: شهروندان ما در این شهرستان طی ۶ ماهه نخست امسال ۱۱ هزار و ۴۲۳ مورد تماس با مرکز پلیس ۱۱۰ داشتند که این میزان در سال گ ...

به گزارش رصدرودسر، بابک علیزاده پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان با گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد: انعکاس عملکرد پلیس در سطح کشور امکان پذیر نیست مگر با تلاش های بی دریغ خبرنگاران و اصحاب رسانه که جای قدردانی دارد.

وی به نقش رسانه ها در بالا بردن احساس امنیت و آرامش جامعه با انعکاس عملکرد پلیس تاثیرگذار خواند و افزود: رسانه ها در آموزش و آگاه سازی افراد جامعه برای پیشگیری از جرم و فرهنگ سازی در خصوص تهدیدات فضای سایبری برای کاهش آسیب های اجتماعی رسالت بزرگ و سنگینی برعهده دارند.

فرمانده نیروی انتظامی رودسر از برگزاری بیش از ۵۰ برنامه اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی به مناسبت هفته ناجا در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: ارائه خدمات پزشکی رایگان در مصلای نماز جمعه، صبحگاه مشترک ، پیام زنگ مهر، رژه خودرویی در سطح شهر، اهدای خون کارکنان ناجا، نشستی با روسای دانشگاه ها و مراکز علمی، تجلیل از خانواده های شهدا، جانبازان ، ایثارگران و بازنشستگان، کوه پیمایی و پیاده روی کارکنان ناجا و غیره از برنامه های شاخصی است که به مناسبت هفته ناجا در رودسر برگزار می شود.

وی با اشاره به عملکرد نیروی انتظامی رودسر در ۶ ماهه نخست امسال گفت: در بحث سرقت نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش داشته و هنچنین کشفیات در این حوزه نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۹ درصد افزایش داشته است.

علیزاده از کشف ۷۳٫۵ کیلوگرم انواع مواد مخدر در رودسر خبر داد و افزود: این کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰٫۴۵ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به اینکه در تصادفات درون شهری با یک مورد فوتی افزایش داشته است، بیان کرد: در تصادفات جرحی درون شهری دو درصد کاهش و در خسارتی درون شهری ۳۳ درصد  کاهش بوده است.

کاهش ۱۳ درصدی تصادفات فوتی برون شهری در رودسر

فرمانده نیروی انتظامی رودسر به تصادفات برون شهری اشاره کرد و گفت: فوتی در برون شهری ۱۳ درصد کاهش، جرحی ۸ درصد افزایش و خسارتی برون شهری ۸۱ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به دستگیری ۵۵۹ نفر از مشمولین غائب و رشد۳۲٫۷۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل بیان کرد: در خصوص توزیع کلاه ایمنی در نقاط مختلف شهرستان رودسر ۳۷۰ عدد بین موتور سواران توزیع شده است.

علیزاده با اشاره به صدور چهار هزار و ۹۲۳ مورد گواهی نامه و رشد ۱۶٫۳۲ درصدی آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزود: ۸۱۳ مورد توقیف خودرو و موتورسیکلت سواران متخلف انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۰٫۸ درصد افزایش داشته است.

افزایش ۱۴٫۸ درصدی تماس مردم رودسر با مرکز پلیس ۱۱۰

وی از افزایش ۱۴٫۸ درصدی تماس شهروندان رودسری با مرکز ۱۱۰ پلیس خبر داد و گفت: شهروندان ما در این شهرستان ۱۱ هزار و ۴۲۳ مورد تماس با مرکز پلیس ۱۱۰ داشتند که این میزان در سال گذشته ۱۰ هزار و ۱۳ مورد تماس تلفنی بوده که قسمت اعظمی از آن عملیاتی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی رودسر توقیف ۵۹ مورد خلافی یک میلیون تومانی خودروها،یک هزار و ۷۶۰ مورد شماره گذاری های خودرویی و ۲۸ مورد تخلف صنفی در بازدیدهای صنوف و پلمب واحدها از دیگر فعالیت های پلیس این شهرستان بوده است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست