• تاریخ: سپتامبر 23, 2019
  • شناسه خبر: 27407

زنگ مهر و مقاومت در رودسر مبزبان ۸۳۳۱ دانش آموز شد

رئیس اداره آموزش‌وپرورش رودسر با تاکید بر تلاش و سختکوشی دانش آموزان در راستای کسب و علم دانش گفت: هشت هزار و ۳۳۱ دانش آموز در این شهرستان سال تحصیلی خود را اغاز کردند. ...

 به گزارش رصد رودسر،زهرا محبوب دانا ظهر امروز در مراسم زنگ مهر و مقاومت که در مدرسه کفایت تقی زاده برگزار شد، اظهار کرد: اغاز سال تحصیلی جدید فرصت مغتنمی است تا از تمامی معلمان متعهد ، دلسوز و سختکوش که با همت و تلاش خود در راستای تربیت نیروی انسانی عالم، خلاق، مومن و پای بند به ارزش های دینی و اخلاقی گام بر می دارند قدردانی کنیم.

وی با گرامیداشت تقارن آغاز فصل علم و معرفت با هفته دفاع مقدس افزود: همزمانی این دو مقوله مهم و اثرگذار می تواند بهانه ای برای آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت در کنار تحصیل علم و معرفت باشد و بدین وسیله درس عشق و ایمان را به آنان بیاموزیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش رودسر با تاکید بر تلاش و سختکوشی دانش آموزان در راستای کسب علم و دانش تصریح کرد: دانش آموزان تلاش کنند تا با پیوند علم و ایمان قله های رفیع پیروزی و کامیابی را فتح کنند تا با گام های مصمم و استوار بیش از پیش شاهد تعالی جایگاه آموزش و پرورش شهرستان رودسر باشیم.

وی با اشاره به اینکه هشت هزار و ۳۳۱  دانش‌آموز رودسری سال تحصیلی جدید را اغاز کردند افزود: تعلیم و تربیت این دانش آموزان در ۹۴  فضای آموزشی  با ۴۵۰ کلاس درس انجام می گیرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست