• تاریخ: سپتامبر 23, 2019
  • شناسه خبر: 27402

آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ عاشورایی زمینه‌ساز رشد و تعالی جامعه است

نماینده مردم رودسر و املش با تأکید بر تقویت اعتقادات و باورهای دانش‌آموزان گفت: آشنایی دانش‌آموزان بافرهنگ عاشورایی زمینه رشد و تعالی جامعه را فراهم می‌کند. ...

به گزارش رصدرودسر، اسدالله عباسی پیش از ظهر امروز در مراسم زنگ مهر و مقاومت در مدرسه کفایت تقی زاده با تبریک آغاز بهار تعلیم و تربیت  اظهار کرد: بهار تعلیم و تربیت برخلاف بهار طبیعت هیچ‌گاه پائیز نداشته و همیشه در مسیر ترقی و کمال حرکت می‌کند.

وی بر لزوم اهتمام بیشتر در راستای فراهم کردن امکانات لازم برای بالا بردن کیفیت تحصیلی دانش‌آموزان تأکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا فرزندانمان با همان اعتقادات و باورهایی که گذشتگان برای ما به یادگار گذاشتن تربیت شوند. 

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با اشاره به مصادف شدن بهار تعلیم و تربیت با ایام محرم و هفته دفاع مقدس گفت: آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ عاشورایی زمینه‌ساز ترقی و تعالی جامعه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه قرآن و سیره اهل‌بیت به ما درس زندگی می‌دهند تا مسیر رندگی را گم نکنیم، تصریح کرد: مقاومت، ایثار و ازخودگذشتگی ملت ایران در مبارزه با باطل هنوز پس از  گذشت ۴۰ سال ادامه دارد و در جنگ اقتصادی با دشمن مقاومت می‌کنیم تا به پیروزی برسیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست