• تاریخ: سپتامبر 6, 2019
  • شناسه خبر: 27388

راه پیروزی در نبرد اقتصادی کشور مقاومت با تکیه بر توان داخلی است

امام جمعه رودسر مقاومت با تکیه بر توان داخلی را راه پیروزی در نبرد اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمن خواند و گفت: امروز باید مقاومت جایگزین مذاکره شود و حرکت با این سلاح برنده کشور را در برابر همه تحریم ها به پیروزی می رس ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امروز در مراسم خطبه های سیاسی و عبادی نمازجمعه این شهرستان با تسلیت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا اظهار کرد:اجتماع عظیم تاسوعائیان شهرستان رودسر در شب تاسوعا برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه این هفتمین سال متوالی است که اجتماع بزرگ تاسوعائیان در میدان شهرداری رودسر برگزار می شود افزود:فریاد یا حسین و عزاداری مردم ولایت مدار رودسر از شبکه استانی، کشوری و برون مرزی در این اجتماع عظیم پخش خواهد شد و هراس و وحشت در دل دشمن خواهد انداخت.

امام جمعه رودسر بر لزوم حضور چشمگیر و گسترده مردم از روستایی تا شهری در اجتماع عطیم حسینی تاکید کرد و گفت: شور حسینی مردم رودسر در این اجتماع به دشمن ثابت خواهد که پس از گذشت ۴۰ سال از عمر انقلاب هنوز پای آرمان های امام(ره) و شهدا محکم ایستاده اند و انقلاب حراست و پشتیبانی می کنند.

وی برگزاری نماز ظهر عاشورا را مورد تاکید همه هیئت های عزاداری قرار داد و تصریح کرد:امام حسین (ع) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر قیام کرد و به شهادت رسید غفلت از نماز در هنگام اذان از منکرات است بنابراین هیئت ها در هنگام اذان ظهر عاشورا عزاداری ها را متوقف و پس از اقامه نماز به عزاداری ادامه دهند.

روحانی با اشاره به ۱۷ شهریور و گرامیداشت شهدای این روز بیان کرد: شهدای ۱۷ شهریور از شهدای پیشگام در پیروزی انقلاب هستند که در آن سال رژیم منحوس پهلوی با حمایت های همه جانبه آمریکای جهانخوار عده زیادی از انسان های بی گناه را به رگبار بست و ملت بزرگ انقلابی ما را عزادار کرد.

وی به اجرای گام سوم در تعهدات برجام توسط رئیس جمهور کشورمان اشاره کرد و افزود: آمریکا و اروپا قابل اعتماد نیستند نمیدانم چرا مسوولان کشورمان گام به گام در موضوع برجام حرکت می کنند در حالیکه همه یقین داریم که آمریکا و اروپا با عدم پایبندی به تعهدات شان در برجام عملاً آن را پاره کرده است.

خطیب جمعه رودسر بر لزوم ولایت مداری و گوش دادن به فرمایشات نائب امام زمان(عج) را مورد تاکید همگان قرار دد و تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اگر آمریکا و اروپا برجام را پاره کنند ما آن را به آتش می کشیم از مسوولان کشوری می خواهیم به جای گام به گام عمل کردن و بازی دادن ملت شجاعانه و جهادی عمل کرده و برجام را به آتش بکشید.

وی مقاومت با تکیه بر توان داخلی را راه پیروزی در نبرد اقتصادی و تحریم های ظالمانه دشمن خواند و افزود:چرا عده ای از مسوولان کشوری سرنوشت ملت ایران را به آن طرف آب گره می زنند در حالیکه مردم ما می توانند در همه ابعاد اقتصادی، نظامی و اجتماعی کشور را اداره کنند.

روحانی با اشاره به اینکه مسوولان کشوری باید بر اساس خواسته ها و مطالبات مردمی حرکت کنند خاطر نشان کرد: امروز باید مقاومت جایگزین مذاکره شود و حرکت با این سلاح برنده کشور را در برابر همه تحریم ها به پیروزی می رساند این خواست ملت بزرگ ایران است.

به گزارش رصدرودسر در مراسم امروز نماز جمعه رودسر از سردار محمدعلی حق بین که توانسته از مقام معظم رهبری نشان فتح دریافت کند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست