• تاریخ: سپتامبر 6, 2019
  • شناسه خبر: 27385

راه مقابله با دشمن ولایت پذیری و گام برداشتن در مسیر شهدا است

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را مظهر قدرت ایران اسلامی خواند و گفت: اگر ما پیرو واقعی راه شهدا باشیم امروز در این نبرد با دشمن و جنگ اقتصادی با امیدواری به خدا و استقامت در مسیر ولایت محکم می ایستیم تا به پیروزی برسیم. ...

به گزارش رصدرودسر، سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در مراسم یادواره ۱۵ شهید والامقام روستای طول لات و آزارکی بخش رحیم آباد که در مسجد شهدای آزارکی برگزار شد اظهار کرد:جنس شهدا از نور است و از همه زوایا می توان این نور را دید.

وی با بیان اینکه همه کشورها دارای منشا قدرتی بوده که این قدرت به یک چیز وابسته است افزود: منشا قدرت آمریکا علم،تکنولوژی و پول است که با این قدرت بر دنیا حکومت کرده و حتی نظام فکری شان را با این قدرت بر دنیا غالب می کنند.

شهدا مظهر قدرت ایران اسلامی است

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را مظهر قدرت جمهوری اسلامی ایران خواند و تصریح کرد: شهدا قدرتمندند که می توان با تکیه به این قدرت جلوی همه زورگویان عالم ایستادگی و مقاومت کرد و به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه شهدا بعد از شهادت تازه حیات واقعی شان شروع می شود گفت:شهدا قدرتی که دارند از خدا می گیرند می توانند ملت ها را بیدار کرده و آدم ها را از همه جا دور هم جمع کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه شهدا امروز کشور مان را مدیریت کرده و برای پیروزی های ما دعا می کنند افزود: از شهدا آموخته ایم که جلوی دشمن کم نیاوزیم اگر دنباله روی شهدا باشیم در هر نبردی با دشمن پیروزیم چون شهید وصل به خدا بوده و خدا هم شکست ناپذیر و همیشه پیروز است و این چیزی است که نظام سلطه و تمام استکبار عالمی نمی تواند درک کند.

وی با بیان اینکه در روایات اهل بیت(ع) و آیات قرآنی آمده که شهدا زنده بوده و نزد خدا ارتزاق می کنند افزود: خداوند می خواهد به ما بفهماند که هر که خدایی شود شکست ناپذیر است و قدرت ما هم از شهدا است.

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدا را مظهر شجاعت و مقاومت خواند و گفت: شهدا حتی می دانند که چه موقعی به شهادت می رسند و آن چه که شهدا را به این مقام رسانده اخلاص آن ها بوده که آن ها جاودانه و الهی کرده است.

وی با بیان اینکه شهدا همیشه در زمان حیات خود در گمنامی به سر می بردند افزود: اما متاسفانه امروز بر خلاف روش زندگی شهدا ما همیشه می خواهیم که دیده شویم بنابراین یا جار می زنیم یا در جا .

راه مقابله با دشمن ولایت پذیری و گام برداشتن در مسیر شهدا است

عبدالله پور با اشاره به اینکه شهدا مظهر امیدواری بودند تصریح کرد: اگر ما پیرو واقعی راه شهدا باشیم امروز در این نبرد با دشمن و جنگ اقتصادی با امیدواری به خدا و استقامت در مسیر ولایت محکم می ایستیم و در مسیر رهنمودهای رهبری فتوا نمی دهیم تا به پیروزی برسیم.

وی افزود: اگر کسی می خواهد بفهمد که در مسیر شهدا است خود را با معیارهای ولی فقیه تطبیق دهد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست