• تاریخ: آگوست 28, 2019
  • شناسه خبر: 27363

بهره برداری از ۱۵۱ طرح جهاد کشاورزی رودسر در هفته دولت

به مناسبت هفته دولت ۱۵۱ پروژه جهاد کشاورزی رودسر با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد و ۷۰۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید. ...

مدیر جهاد کشاورزی رودسر در گفت و گو با رصدرودسر،با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد:به میمنت این ایام ۱۵۱ پروژه جهاد کشاورزی رودسر با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد و ۲۰۵ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

عبدالله غلامپور با اشاره به اجرای پروژه های آبیاری و زهکشی،تحت فشار،انتقال آب کشاورزی به مبلغ ۲۱ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان افزود: این طرح ها اهداف توسعه آبیاری کشاورزی را در روستاهای رضامحله مرکزی،روم دشت،بارگه دشت،پوده،سارم،احمدآباد،گیری اجرایی شده است.

وی از پرداخت شش میلیارد و ۴۲۲ میلیون تومان تسهیلات اشتغال پایدارروستایی برای اجرای۱۱۱طرح کشاورزی خبر داد و تصریح کرد:۵۲۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به  تعداد۵۴نفراز متقاضیان و بالغ بر سه میلیارد و ۳۰۳ میلیون تومان تسهیلات خرید ویژه مکانیزاسیون به تعداد۱۹۳نفراز متقاضیان جهت خرید ماشین آلات پرداخت شده است.

مدیر جهاد کشاورزی رودسر با اشاره به اجرای طرح  بسته بندی میوه وسبزیجات در روستای شیرمحله با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افزود:اجرای طرح دامداری پرواربندی در روستای بازنشین سفلی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان ،کارخانه تولید خوراک دام وطیور درروستای احمد آباد وافع در شهرک صنعتی رودسر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های مورد بهره برداری در هفته دولت است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست