• تاریخ: آگوست 27, 2019
  • شناسه خبر: 27357

نخستین جشنواره نیلوفر آبی در پارک فجر لنگرود برگزار شد

با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر لنگرود نخستین جشنواره نیلوفر آبی در پارک فجر لنگرود برگزار شد. ...

 به گزارش رصدرودسر، نخستین جشنواره نیلوفر آبی با حضور جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی و همچنین استقبال گردشگران و مسافران در پارک فجر لنگرود برگزار شد.

شهردار لنگرود در مراسم نخستین جشنواره نیلوفر آبی بر لزوم استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های شهر لنگرود در جذب گردشگر که می تواند در رشد اقتصادی این شهر حائز اهمیت باشد تاکید کرد.

مهندس مهدی رجایی گردشگری را رکن اصلی توسعه پایدار خواند و اظهار کرد: لنگرود از بسترهای مناسبی برای توسعه سرمایه گذاری و اشتغال  برخوردار است.

وی بهره مندی لنگرود از محیط آبی ۲۰ هکتاری در وسط این شهر را از ویژگی های منحصر به فرد آن دانست و افزود: تالاب لنگرود از معدود تالاب های استان های شمالی است که در مرکز شهر و در دسترس مردم واقع شده و هر ساله زیستگاه حیوانات و پرندگان منطقه و مهاجر بوده که می تواند نگاه های زیادی به ویژه طبیعت دوستان از سراسر کشور را به خود جلب کند.

شهردار لنگرود با تاکید بر حراست و حفاظت از اکوسیستم های طبیعی تصریح کرد: تلاش و برنامه ریزی شهرداری و شورای اسلامی ایجاد فضای سالم و حراست از تالاب لنگرود به عنوان یکی از موهبت های الهی و پاک سازی حاشیه این تالاب از زباله است.

وی توجه به برنامه های فرهنگی با هدف تزریق نشاط و شادابی به جامعه را در کنار اجرای طرح های عمرانی را از برنامه های مدیریت شهری لنگرود خواند و افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۸ برنامه فرهنگی برای ایجاد فضای مفرح و با نشاط برای مردم در لنگرود برگزار شده است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست