• تاریخ: آگوست 21, 2019
  • شناسه خبر: 27345

نقش تاثیرگذار خبرنگاران در ارتقای سلامت جامعه

رئیس شبکه بهداشت و درمان رودسر به نقش خبرنگاران و رسانه ها برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران در ارتقای سلامت جامعه نقش تاثیرگذاری دارند. ...

به گزارش رصدرودسر، آرش یوسفی امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان به نقش رسانه ها در حوزه سلامت اظهار کرد: خبرنگاران در ارتقای فرهنگ سلامت جامعه نقش تاثیرگذاری دارند.

وی با اشاره به نقش خبرنگاران و رسانه ها برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه افزود: از رسانه ها انتظار داریم برای ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی به مردم، متولیان حوزه سلامت را همچون گذشته یاری کنند.  

رئیس شبکه بهداشت و درمان رودسر با اشاره به اجرای طرح ملی کنترل فشار خون در این شهرستان تصریح کرد: شبکه بهداشت و درمان رودسر با همکاری رسانه های این شهرستان توانست فشار خون ۷۰ هزار نفر از افراد بالای ۳۰ سال را اندازه گیری کنند و پایش های بعدی را در حوزه کنترل فشار خون را آغاز کند.

وی بهبود خدمات بیمارستان شهید انصاری رودسر را از مطالبات مردمی خواند و گفت: به زودی دستگاه رادیولوژی دیجیتال در این بیمارستان راه اندازی خواهد. شد..

یوسفی شبانه روزی شدن خدمات درمانگاه کلاچای را از مطالبات مردم این بخش اعلام کرد و افزود: در حال حاضر با رایزنی های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی تلاش شده خدمات این درمانگاه همه روزه تا هشت شب انجام می شود.

تغییر سبک زندگی و گسترش بیماری های غیرواگیر در جامعه

اکبری رئیس مرکز بهداشت رودسر نیز در این نشست با اشاره به نقش مهم و خطیر خبرنگاران در حوزه سلامت جامعه گفت: امروزه با تغییر سبک زندگی بیماری های غیرواگیر مانند چاقی، فشار خون و بیماری های قلبی در جامعه گسترش یافته است از رسانه ها انتظار داریم که با آگاه سازی مردم متولیان حوزه سلامت را برای ارتقای سلامت جامعه یاری کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست