• تاریخ: آگوست 17, 2019
  • شناسه خبر: 27339

لزوم اهتمام بیشتر مسوولان در حل مشکلات آزادگان

امام جمعه رودسر آزادگان را نماد مقاومت در جامعه خواند و گفت: آزادگان مشکلات زیادی دارند و اهتمام بیشتر مسوولان برای حل مشکلات آنان ضروری است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی ظهر امروز در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان رودسر در سالن کوثر با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اظهار کرد: رزمندگان دربند پس از سال ها اسارت در زندان ها و اردوگاه های مخوف رژیم بعث عراق در ۲۶ مرداد ماه سال ۶۹ آزاد شدند و به وطن بازگشتند.

وی با اشاره به اینکه آزادگان پس از سال ها شکنجه روحی و جسمی به میهن اسلامی باز گشتند افزود: آزادگان و ایثارگران مشکلات زیادی دارند و ضروری است تا مسوولان اهتمام بیشتر و جدی تری برای حل مشکلات این آزاد مردان داشته باشند.

امام جمعه رودسر آزادگان را نماد سرافرازی و مقاومت دانست و تصریح کرد: آزادگان در سخت ترین شرایط در مقابل دشمن ایستادگی کردند می توانند الگوی مناسبی برای سایر افراد جامعه در مبارزه با دشمنان و مقاومت در مقابل سختی ها باشند.

وجود ۲۰۱ آزاده در رودسر

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران رودسر نیز در ادامه اظهار کرد: اقتدار و عزت جمهوری اسلامی مدیون و مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی رزمندگان، ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس است.

امیر اسکندری ۲۶ مرداد ماه را یادآور بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی خواند و افزود: بازگشت آزادگان به خاک ایران اسلایم نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تعداد ۲۰۱ آزاده در شهرستان رودسر تصریح کرد: این شهرستان دارای یک هزار و ۴۰۰ جانباز و حدود سه هزار ایثارگر است که ۹ درصد ایثارگران استان گیلان را تشکیل می دهد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست