• تاریخ: آگوست 17, 2019
  • شناسه خبر: 27336

برقراری ارتباط با خدا اسارت را قابل تحمل می کرد

آزاده دوران دفاع مقدس با اشاره به ایستادگی، صبر و مقاومت رزمندگان اسیر در بند دشمن بعثی گفت: هر چند ایارم اسارت بسیار سخت و دشوار بود اما برقراری ارتباط معنوی با خدا اسارت را قابل تحمل می کرد. ...

علی کدیور شلمانی امروز در گفت و گو با رصدرودسر، با اشاره به ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان غیور به میهن اسلامی اظهار کرد: که خود از آزادگان سرافرازی است که مدت هشت سال در زندان ها و اردوگاه های مخوف رژیم بعث عراق اسیر بوده است.

وی با بیان اینکه در سال ۶۱ در حالیکه در سال دوم متوسطه تحصیل می کرده برای دفاع از اسلام و کشور به عنوان یک بسیجی غیور به جبهه ها اعزام شده است افزود:حال و هوای معنوی دوران دفاع مقدس سبب شده بود تا وی همانند هزاران نوجوان و جوان از خود گذشته ایرانی بخواهد تحصیل را کنار گذارد و به  شوق مبارزه با دشمن بعثی برای صیانت و دفاع از مرزهای میهن اسلامی داوطلبانه راهی جبهه های حق علیه باطل شود.

این آزاده سرافراز دفاع مقدس با اشاره به شکنجه اسرای ایرانی در زندان های عراق تصریح کرد: آنچه که باعث می شد تا اسرای ایرانی بتوانند زیر شکنجه های دشمن دوام آورند برقراری ارتباط معنوی با خدا با اقامه نمازهای شب و دعاهای توسل و کمیل بود.

وی با اشاره به ایستادگی، صبر و مفاومت رزمندگان اسیر در بند دشمن افزود: هر چند ایام اسارت بسیار سخت و دشوار می گذشت اما راز و نیازی که با خدا بود عظمت پرودگار در وجود همه زندانیان احساس می شد و این امر تحمل هر سختی را ممکن می کرد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست