• تاریخ: آگوست 16, 2019
  • شناسه خبر: 27323

مساجد محور گسترش فرهنگ اسلامی و دینی در جامعه هستند

امام جمعه املش گفت: مساجد محور گسترش فرهنگ اسلامی و دینی در جامعه است باید تلاش کنیم تا از همه ظرفیت ها به ویژه جوانان و نوجوانان در مساجد بیشتر استفاده کنیم. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه امروز شهرستان املش با اشاره به توطئه های دشمن در یمن اظهار کرد: آمریکا تلاش می کند تا این کشور را تجزیه کند اما ملتی که ایمان، اعتقاد و صبر دارد با ایستادگی در مقابل دشمن به پیروزی خواهد رسید و انصارالله آگاه و هوشیار است و توطئه های دشمن را خنثی خواهد کرد.

وی با اشاره به آتش زدند مسجد الاقصی توسط صهیونیست ها افزود: مساجد محور گسترش فرهنگ اسلامی و دینی  در جامعه است باید تلاش کنیم تا از همه ظرفیت ها به ویژه جوانان و نوجوانان در مساجد بیشتر استفاده کنیم.

امام جمعه املش بر لزوم شاداب سازی برنامه های مساجد و بهره گیری از مشارکت جوانان و نوجوانان در امور مساجد تاکید کرد و گفت:ما انقلاب و  دفاع مقدس مان را از مساجد داریم باید بتوانیم مشکلات و مسایل مردم را در مساجد حل کنیم.

وی به میز خدمت در نماز جمعه و استفاده از مدیران دستگاه ها برای حل مشکلات مردم اشاره و تصریح کرد: آب شرب املش و تعریض کمربندی از مهم ترین مطالبات مردم این شهرستان است از مسوولان استانی و شهرستانی در خصوص حل این مشکل مردم یک اقدام و عمل جدی تری انتظار داریم که مشکلات رفع و رضایت مردم جلب شود.

رنجبر انتخاب یک استاندار انقلابی ، اهل کار و اهل گیلان را از دیگر مطالبات مردم خواند و افزود: همانطور که نماینده ولی فقیه اعلام کردند حضور یک استاندار بومی ، با تجربه  و فاقد زدو بندهای سیاسی لازم است تا مشکلات مردم ما را حل کند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست