• تاریخ: آگوست 16, 2019
  • شناسه خبر: 27326

جامعه و مسوولان باید قدردان آزادگان باشند

امام جمعه رودسر با بیان اینکه جامعه و مسوولان باید قدردان آزادگان ، ایثارگران ، جانبازان و خانواده های شهدا باشند گفت: آنان توانستند با مقاومت و از خودگذشتگی در مقابل زورگویان بایستند و اجازه ندهند تا در پیچ و خم تاریخی ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین تقی روحانی در خطبه های نماز سیاسی عبادی این هفته شهرستان رودسر رودسر با گرامیداشت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود سرافرازانه و قهرمانانه آزادگان به میهن اسلامی اظهار کرد: آزادگان ما پس از سال ها اسارت و شکنجه در زندان های مخوف رژیم عربده کش و خونریز بعث عراق وارد خاک کشور شدند.

وی آزادگان، ایثارگران و جانبازان را الگوهای جامعه در حراست و صیانت از اسلام و کشور دانست و افزود: جامعه و مسوولان باید قدردان آزادگان ، ایثارگران ، جانبازان و خانواده های شهدا باشند که توانستند با مقاومت و از خودگذشتگی در مقابل زورگویان بایستند و اجازه ندهند تا در پیچ و خم تاریخی دنیای امروز فراموش شوند.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه صهیونیست ها در سال ۱۹۶۹ میلادی مسجدالاقصی اولین قبلگاه مسلمانان را به آتش کشیدند تصریح کرد:این حادثه تلخ موجب شد تا در جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام این روز به نام مسجد نامگذاری شود.

وی نقش مساجد را در حاکمیت ارزش های دینی و اسلامی در جامعه تاثیرگذار خواند و گفت: با تجربه گام اول انقلاب در گام دوم مساجد در ابعاد مختلف ساماندهی خواهد شد و با بیرون آمدن از حالت خمود و رکود جایگاه حماسی و انقلابی خود را بهتر و بیشتر پیدا می کند.

روحانی با اشاره به آزادسازی کشتی نفت کش ایرانی پس از ۴۲ روز متوقف شدن در جبل الطارق بیان کرد: سبزپوشان پاسدار ما در کمتر از ۴۸ ساعت با این عمل انگلیس مقابله به مثل کردند و متوقف کردن کشتی بریتانیا و هم چنین زدن پهپاد امریکایی در واقع یعنی نابودی هیمنه استکبار و نابودی ابرجنایتکاران به دست پرتوان سبزپوشان پاسدار کشورمان .

وی با بیان اینکه عزت و قدرت ملت ایران و انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب به مراتب بیشتر و بالاتر از گام اول انقلاب است افزود: زمان بزن در رو تمام شد دشمن بداند اگر یک گلوله بزند حتماً ده گلوله خواهد خورد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست