• تاریخ: آگوست 12, 2019
  • شناسه خبر: 27314

سکوت در برابر ظالم جایز نیست

مدیر حوزه امام جعفر صادق(ع) رودسر بر اسوه و الگو قرار دادن حضرت ابراهیم توسط مومنین تاکید کرد و گفت:مومن باید در برابر هر ظلم و فسادی محکم بایستد و موضع گیری کند سکوت در برابر ظالم حایز نیست. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین حسین رمضانی صبح امروز در خطبه های نماز عید سعید قربان در مسجد ملاامیرای این شهرستان با تبریک عید بزرگ مسلمانان اظهار کرد:عظمت عید قربان بسیار زیاد است بطوریکه از این عید به عنوان لقاد الله یاد می شود و انسان به واسطه اعمال نیک خود در این روز خدا را زیارت می کند.

وی نماز را وسیله تقرب هر انسان با تقوا و عید قربان را عید تقرب به حق تعالی خواند و افزود:حضرت ابراهیم خلیل برای اجرای فرمان الهی فرزند خود را به قربانگاه برد و به ما انسان ها آموخت که چگونه باید تسلیم محض امر خدا باشیم.

مدیر حوزه امام جعفر صادق (ع) رودسر با اشاره به اینکه حضرت ابراهیم آزمایش های زیادی شد تا به مقام امامت رسید تصریح کرد: مومن باید با اسوه و الگو قرار دادن حضرت ابراهیم در برابر هر ظلم و فسادی محکم بایستد و موضع گیری کند سکوت در برابر ظالم جایز نیست و تا نابودی و ریشه کنی آن دست از تلاش خود برندارد.

وی با اشاره به حادثه تلخ منا گفت: به شهادت رسیدن جمعی از حجاج در واقعه اسفناک منا در واقع خیانت و جنایت بزرگی  از سوی حکام آل سعود بود که فراموش شدنی نیست.

رمضانی با اشاره به اینکه آل سعود باید برای این خیانت و جنایت در دادگاه بین المللی محاکمه شود افزود: باید انتقام خون شهدای منا از این شجره خبیثه و ملعونه گرفته شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست