• تاریخ: آگوست 10, 2019
  • شناسه خبر: 27312

لزوم نقد منصفانه از سوی رسانه ها

فرماندار رودسر بر لزوم نقد منصفانه از سوی رسانه ها و خبرنگاران تاکید کرد و گفت: اگر رسانه ها نقد منصفانه داشته و مدیران انتقاد پذیر باشند این تعامل سازنده می تواند گره بسیاری از مشکلات جامعه را حل و بستر توسعه را فراهم ک ...

به گزارش رصدرودسر، حسین اسماعیل پور امروز در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان رودسر که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران در انعکاس عملکرد مسوولان به جامعه و تنویر افکار عمومی نقش موثری دارند.

وی رسالت خبرنگاران را بیان واقعیت های جامعه برشمرد و افزود: تعامل دو سویه بین رسانه و مسوولان زمینه شفاف سازی و اعتماد سازی در جامعه را فراهم می کند.

فرماندار رودسر زمان ، زبان، مکان و موضوع را در خبر مهم خواند و گفت: خبرنگاران با فداکاری و تعهد و پایبندی به اخلاق حرفه ای در عرصه اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم برای شکوفایی و توسعه جامعه تلاش می کنند که باید قدردان تلاش های آنان باشیم.

وی با تاکید بر لزوم نقد منصفانه از سوی رسانه ها و خبرنگاران تصریح کرد: خبرنگاران به عنوان بازوان توانمند مسوولان با چشمان بینا و زبان گویا مسایل و مشکلات موجود در جامعه را بیان می کنند تا مشکلات بهتر حل شود.

اسماعیل پور تعامل سازنده بین مدیران با خبرنگاران را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: اگر رسانه ها نقد منصفانه داشته باشند و مدیران انتقادپذیر باشند این تعامل سازنده موجب می شود تا گره بسیازی از مشکلات جامعه حل شود.

وی از راه اندازی دفتر خانه مطبوعات در رودسر خبر داد و افزود: پیگیری مطالبات و ارائه خدمات مطلوب تر به خبرنگاران از اهداف راه اندازی این دفتر است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست