• تاریخ: آگوست 5, 2019
  • شناسه خبر: 27307

شعار سال نقشه راهبردی مسوولان در حمایت از تولید باشد

نماینده مردم رودسر و املش پیگیری مشکلات و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: شعار سال نقشه راهبردی مسوولان در حمایت از تولید باشد. ...

 به گزارش رصدرودسر، اسدالله عباسی عصر امروز در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سالن اجتماعات رودسر اظهار کرد: با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور تولیدکنندگان با سختی در حوزه تولید و اشتغال فعالیت می کنند.

وی با تاکید بر لزوم اهتمام و جدیت مدیران دستگاه های اجرایی جهت گره گشایی و رفع موانع تولید با بهره گیری از ظرفیت های موجود در جامعه افزود:همه باید در سایه همدلی و همراهی جهت حمایت از سرمایه گذاری و تقویت از تولید داخلی که در شکوفایی اقتصاد کشور تاثیرگذار است همکاری و تلاش کنیم.

 نماینده مردم رودسر و املش پیگیری مشکلات و رفع موانع تولید واحدهای صنعتی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: نام گذلری سال به نام رونق تولید توسط رهبر معظم باید نقشه راه مسوولان در حمایت از تولید باشد.

وی برنامه ریزی مجلس همگام با دولت را حمایت از تولید و اشتغال روستایی دانست و افزود: بانک ها و دستگاه های اجرایی با حمایت مضاعف از تولیدکنندگان شرایط را برای تولید راحت تر کنند.

  • تقی - آگوست 10, 2019 در 10:38 ق.ظ

    خود این نماینده کلا ۸سال شعار الکی میده
    با توجه به شرایط بد اقتصادی کشور تولیدکنندگان با سختی در حوزه تولید و اشتغال فعالیت می کنند.
    شرایط بد اقتصادی یعنی چه؟؟

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست