• تاریخ: آگوست 3, 2019
  • شناسه خبر: 27300

تحریم وزیر امور خارجه ایران نشانه ضعف نظام سلطه است

امام جمعه رودسر با اشاره به تحریم های وزیر امور خارجه آیران از سوی آمریکا افزود: این اقدام آمریکا در تحریم اشخاص و ملت بزرگ ایران نابخردانه و نشانه ضعف نظام سلطه بوده و ملت ایران هرگز دست سازش به سوی آن ها دراز نمی کند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه این هفته شهرستان رودسر با تسلیت سالروز شهادت امام جواد(ع) اظهار کرد: طاغوت زمان اجازه نداد تا عالم تشیع از تشعشع نور این امام استفاده کند و با عوامل نفوذی خود حجت خدا را در سن جوانی به شهادت رساند.

وی عدم سازش با طاغوت زمان را از خصیصه امام جواد(ع) و دیگر ائمه معصومین خواند  و افزود: ائمه اطهار(ع) دست بیعت با انحراف و آن هایی که اسلام را وسیله حکمرانی و حکومت خود قرار داده اند نمی دادند بنابراین یکی یکی امامان را غریبانه و مظلومانه از سر راه خود برداشته و به شهادت رساندند.

امام جمعه رودسر با اشاره به شهادت مظلومانه آیت الله شیخ فضل الله نوری تصریح کرد:طاغوت زمان وقتی این عالم بزرگوار با آن سازش نکرد و دست بیعت نداد وی را به شهادت رساند هر چند عده ای دوست داشتند اهل سازش باشند و دعاگو ثناگوی طاغوت بودند.

وی با گرامیداشت حلول ماه ذی الحجه گفت: این ماه پرفضیلت فرصت مناسبی برا ی خودسازی است تلاش کنیم با مناجات و دعا های وارد شده این ماه به ویژه دعای عرفه که کارخانه آدم سازی است از فیوضات این ماه بهره مند شویم.

روحانی با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (ع) افزود: با توجه به ازدواج های تشریفاتی در جامعه ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) می تواند الگوی مناسبی برای ازدواج آسان و ساده جوانان باشد.

وی با گرامیداشت روز خبرنگار در سالروز شهادت خبرنگار صارمی در مزار شریف افغانستان بیان کرد:خبرنگاران با الگو گرفتن از این شهید بزرگوار با ایمان ، تعهد و شجاعت خبرنگاری نقش کلیدی در اطلاع رسانی از عملکرد خدمتگزاران مردم ارائه دهند.

خطیب جمعه رودسر با اشاره به تحریم های وزیر امور خارجه آیران از سوی آمریکا افزود:  این اقدام آمریکا در تحریم اشخاص و ملت بزرگ ایران نابخردانه و نشانه ضعف نظام سلطه بوده و ملت ایران هرگز دست سازش به سوی آن ها دراز نمی کند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست