• تاریخ: آگوست 1, 2019
  • شناسه خبر: 27290

لزوم بهره گیری از همه ظرفیت ها برای مقابله با حوادث غیرمترقبه

فرماندار رودسر با تاکید بر لزوم بهره گیری از همه ظرفیت ها ، توانمندی ها و خرد جمعی در برابر حوادث غیر مترقبه تصریح کرد:فرهنگسازی ، آموزش ، هماهنگی دستگاه های مختلف ، تمرین وآمادگی ونهادینه کردن الزامات پدافند غیرعامل در ...

به گزارش رصدرودسر : حسین اسمعیل پور صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی پدافند غیرعامل شهرستان رودسر که در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزارش شد اظهار کرد: ضرورت آمادگی همه جانبه و بازدارندگی لازم در عرصه های مختلف جامعه را امری ضروری دانست و گفت : مطمئا با مبحث پدافند غیرعامل می توانیم به این مهم دست یابیم .

وی با تاکید براینکه ابتدا تهدیدات در سطح جامعه شناسایی شود افزود : برای شناخت تهدیدات مهم در سطح جامعه باید وضعیت موجود دقیقاً مورد ارزیابی قرار گیرد و با تدوین اصولی برنامه ها برای ارتقاء و بهبود وضعیت موجود در مقابله با حوادث اختمالی در حوزه پدافند غیرعامل گام برداشت.

اسمعیل پور با تاکید بر لزوم بهره گیری از همه ظرفیت ها ، توانمندی ها و خرد جمعی در برابر حوادث غیر مترقبه تصریح کرد:فرهنگسازی ، آموزش ، هماهنگی دستگاه های مختلف ، تمرین وآمادگی ونهادینه کردن الزامات پدافند غیرعامل در سطح جامعه با بهره گیری از توانمندیهای موجود امری ضروری بشمار می رود .

وی با اشاره به شناسایی تهدیدات پیشرو در سطح شهرستان رودسر تا بتوان برای مقابله با تهدیدات احتمالی راهکارهای مناسبی ارائه کرد گفت: همه دستگاه های اجرایی موظف اند تا تهدیدات در حوزه کاری خود را شناسایی و اعلام کنند.

فرماندار رودسر برگزاری جلسات و همایش هایی را که برای رفع تکلیف و فقط در قالب ارائه گزارش باشد را قابل قبول ندانست و افزود : همه باید تلاش کنیم تا برنامه های فرهنگی و آموزشی در حوزه پدافند غیرعامل به صورت هدفمند و بمنظور ارتقاء سطح آگاهی مردم در این شهرستان برگزار شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست