• تاریخ: آگوست 1, 2019
  • شناسه خبر: 27292

برگزاری مهر آئین تجلیل از فعالان عرصه خبری در لاهیجان

فرماندار لاهیجان از برگزاری مهرآئین تجلیل از فعالان عرصه خبری خبر داد و گفت:چشم بینا و زبان گویای جامعه هستند می توانند با نگاه دقیق و تزبین خود مشکلات را ببینند و به آگاهی مسوولان برسانند تا مشکلات رفع گردد. ...

به گزارش رصدرودسر به نقل از روابط عمومی فرمانداری لاهیجان، سید اسماعیل میرغضنفری از برگزاری مهرآئین تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه خبری در این شهرستان به مناسبت ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار خبر داد.

وی خبرنگاری و تلاش در عرصه  اطلاع رسانی را رسالت خطیر و ارزشمند دانست و افزود:خبرنگاران در طول سال برای انعکاس و بیان عملکرد نظام و دولت تلاش می کنند وهفدهم مردادماه به بهانه شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی که به نام روز خبرنگار مزین شده فرصت مناسبی برای پاسداشت و قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های بی دریغ خبرنگاران است.

فرماندار لاهیجان خبرنگاران را چشم بینا و زبان گویای جامعه خواند و تصریح کرد:خبرنگاران با نگاه تیزبین و دقیق خود می توانند مسایل و مشکلات را ببیند و به آگاهی مسوولان برسانند تا مشکلات مرتفع گردد.

وی با اشاره به اینکه اخیراً توسط فعالان دغدغه‌مند خبری پویشی با نام#روز_خبرنگار_روز_نشست_خبری__نیست تشکیل شده است گفت: بنده هم با کمال افتخار به این پویش می‌پیوندم چرا که مدیران در طول سال می توانند عملکرد دستگاه خود را انعکاس دهند اما این روز لزوما نشست خبری نیست بلکه باید مراسمی در خور و شأن این جایگاه مقدس برگزار شود تا خستگی روزهای پرفراز و نشیب از وجودشان بار ببندد.

میرغضنفری با تاکید بر اینکه مراسم تجلیل از خبرنگاران در لاهیجان صرفا مراسمی برای تجلیل از این عزیزان برگزار خواهد شد افزود:مهرآئین تجلیل از خبرنگاران در ۱۶ مرداد بعد از نماز مغرب و عشا در این شهرستان برگزار و جزئیات آن به زودی توسط روابط عمومی منتشر خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست